Reklama

Julia Kamińska eksponuje wdzięki! Co za kadry!

Julia Kamińska od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda, świadoma swoich atutów, chętnie dzieli się z fanami kadrami, na których odsłania sporo ciała. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które rozgrzało internet! Kamińska zapozowała w bieliźnie i rozpaliła wyobraźnię internautów.

Za każdym razem zachwyca

Julia Kamińska nie przestaje zachwycać! Aktorka, której sporą rozpoznawalność przyniosła rola Uli w serialu "BrzydUla", prężnie rozwija swoją aktorską karierę, występując w wielu telewizyjnych projektach. Do tej pory gwiazdę można było zobaczyć m.in. w "Na dobre i na złe", "Singielce" czy "Na Wspólnej". W ostatnim czasie Kamińska ponownie wcieliła się w postać Urszuli, - już Dobrzańskiej. Dodatkowo aktorka świetnie odnajduje się na muzycznej scenie oraz jako jurorka nowego programu pt.: "Mask Singer".

Mimo natłoku zawodowych obowiązków gwiazda "BrzydUli" nie zapomina o swoich fanach, publikując posty w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym profilu aktorki pojawiły się kadry prosto z Paryża. Gwiazda zapozowała w bieliźnie i trzeba przyznać, że wygląda fantastycznie. Nowe fotografie zachwyciły fanów. Pod postem aktorki zaroiło się od pozytywnych komentarzy i komplementów.

Reklama

"Wow, super stylizacja. Wyglądasz przepięknie na obu zdjęciach";

"Cóż za piękna kobieta" - pisali fani.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama