Reklama

Joanna Opozda ujawniła, jak wygląda jej syn! "Skóra zdarta z mamusi"

W ciągu ostatniego roku w życiu Joanny Opozdy zaszło mnóstwo zmian. W sierpniu 2021 roku aktorka stanęła na ślubnym kobiercu z Antonim Królikowskim, natomiast kilka miesięcy później ogłosiła, że ona i jej mąż zostaną rodzicami. Ich syn Vincent przyszedł na świat w "magicznym" terminie, bo 22 lutego 2022 roku.

Joanna Opozda ma syna z Antkiem Królikowskim

Niestety, według medialnych doniesień, związek rodziców chłopca miał zakończyć się jeszcze przed jego narodzinami. Dziś młoda mama samotnie wychowuje dziecko. Antek zapowiedział jednak ostatnio, że chce walczyć w sądzie o opiekę naprzemienną.

Joanna Opozda ujawnia, jak wygląda mały Vincent

Joanna Opozda ostatnimi czasy nie udziela się w mediach społecznościowych tak aktywnie jak kiedyś. Teraz najważniejszy jest dla niej synek. 34-latka robi wszystko, by zapewnić Vincentowi szczęśliwe dzieciństwo. Jakiś czas temu pochwaliła się, że zainwestowała wszystkie swoje oszczędności w nowe mieszkanie, w którym wkrótce zamieszka z synkiem.

Reklama

Vincent jest prawdziwym oczkiem w głowie Joanny Opozdy. Gwiazda chętnie chwali się w social mediach jego zdjęciami, jednak ma żelazną zasadę - nie zamierza ujawniać wizerunku chłopca. Młoda mama pilnuje prywatności swojej pociechy i wszystkie wrzucane do sieci fotografie i nagrania "cenzuruje", zasłaniając twarz Viniego kolorowymi serduszkami. Ostatnio jednak postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i ujawniła, do kogo podobny jest syn Antka Królikowskiego. Asia twierdzi, że to "skóra zdarta z mamusi".

Obserwatorzy aktorki zareagowali w zaskakujący sposób. Pod wpisem pojawiło się wiele osobliwych komentarzy.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

"Ród smoka": Skandaliczne zachowanie na premierze. Obraził aktorkę

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Plan emisji odcinków!

"Wednesday": Pierwsze zdjęcie członków nowej rodziny Addamsów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL