Reklama

Marcelina Ziętek: Internauci określili ją mianem bogini! Zachwyca na Instagramie

Marcelina Ziętek znów wywołała poruszenie wśród fanów. Jej nowy wpis na Instagramie szybko obiegł sieć, a internauci określili ją mianem "bogini".

Ukochana Piotra Żyły po raz kolejny oczarowała internautów. Skąpana w promieniach słońca, z uśmiechem na twarzy - zachwyca! Do sieci trafiło krótkie nagranie z chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Pogoda zdecydowanie dopisała! "Bogini" - czytamy w sekcji komentarzy.

Marcelina Ziętek: Instagram

Marcelina Ziętek jest aktorką znaną z serialu "19+". Jeszcze na początku swojej kariery na telewizyjnym ekranie pojawiała się w produkcji pt.  "Szkoła". Prywatnie związana jest z polskim skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. 24-latka aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie. W mediach społecznościowych śledzi ją już 92,4 tys. fanów, a liczba ciekawych życia artystki użytkowników stale rośnie. Obserwatorzy wyczekują coraz to kolejnych publikacji ze strony młodej celebrytki.

Reklama

W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje zapierających dech w piersiach ujęć w towarzystwie najbliższych, znajomych z planu, ukochanego partnera czy czworonożnego pupila. W internetowym albumie od czasu do czasu pojawiają się również nieco bardziej zmysłowe kadry.

Marcelina ZIętek: Aktorka "19+" wypoczywa w promieniach słońca

Tym razem na profilu opublikowano krótki, zapętlony filmik. Aktorka korzysta z pogody: prażących promieni słońca i błękitnego nieba. Z uśmiechem na twarzy spogląda to w górę, to prosto w obiektyw. Błogi wypoczynek w otoczeniu przyrody i przy wiosennych temperaturach wydaje się być doskonałym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Pozytywne: energia i nastawienie udzieliły się także fanom, którzy nie szczędzili komplementów w sekcji komentarzy.

Ukochana Piotra Żyły skradła wirtualne serca internautów. Zaprezentowała się w białej czapce z daszkiem i w czarnym biustonoszu od bikini. Przyszedł czas na opalanie? Pozostawione w opisie emotikony: słońca i uśmiechniętej buźki w ciemnych okularach, mówią same za siebie. Nie zabrakło płomiennych i wystrzałowych reakcji.

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Marta Chodorowska ekspertką od ról kochanek? Zaskoczy w nowym serialu

Grał w kultowych filmach i serialach! Co dziś słychać u Michała Milowicza?

Paweł Burczyk: Jak potoczyło się życie Luksusa z "13 Posterunku"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL