Reklama

Małgorzata Socha zachwyca na nowym zdjęciu!

Małgorzata Socha, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i gwiazda serialu "Przyjaciółki", podzieliła się z internautami nowym zdjęciem. Fotka, którą zamieściła na Instagramie, bardzo spodobała się obserwującym ją użytkownikom.

Małgorzata Socha na nowych zdjęciach: Instagram

Małgorzata Socha już niejednokrotnie udowadniała, że w każdym wydaniu wygląda fantastycznie! Piękna aktorka chętnie dzieli się z internautami rozmaitymi kadrami, na których prezentuje różne wcielenia. Tym razem Socha - jako modelka - stanęła przed obiektywem aparatu w błyszczącej kreacji, która idealnie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Uwagę zwraca zarówno oryginalny splot materiału na piersiach, jak i materiał, z którego został wykonany strój: rządzi czerń i błysk! Całość uzupełniał wyrazisty makijaż z podkreślonymi ustami i delikatną fryzurą.

Reklama

W opisie Małgorzata Socha zdradziła, że ma za sobą pracowity tydzień, ale udało jej się odpocząć, spędzając czas w gronie najbliższych:

Małgorzata Socha zachwyca w sieci

Małgorzata Socha należy do grona gwiazd, które aktywnie działają w mediach społecznościowych; każdy jej post zbiera sporo wirtualnych "serduszek" oraz komentarzy, w których nie brakuje komplementów i ciepłych słów. W tym przypadku nie mogło być inaczej!

Małgorzata Socha: Seriale i życie prywatne

Małgorzata Socha może pochwalić się udziałem w wielu serialach, filmach i kampaniach reklamowych. Aktorka pojawiła się w takich produkcjach, jak m.in.: "Złotopolscy", "Na Wspólnej", "Tylko miłość", "Przyjaciółki" i wiele innych. Fani "BrzydUli" z pewnością mają w pamięci również jej charakterystyczną rolę Violetty Kubasińskiej - niektóre powiedzenia Violi są przytaczane do dziś!

Prywatnie Małgosia Socha wraz z mężem - Krzysztofem Wiśniewskim - wychowuje trójkę dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. Aktorka dba o prywatność pociech, przez co nie publikuje fotografii, na których twarze maluchów mogłyby być widoczne. Swoją radość z macierzyństwa "przemyca" za to w inny sposób, a każda jej fotografia z partnerem i dziećmi trafia prosto w serca internautów!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś przedstawia "nowego członka rodziny". Pochodzi z Ukrainy

Kuba Wojewódzki znów zakochany? Pojawił się na imprezie ze znaną modelką

Maja Ostaszewska na urodzinach Stinga w Sarajewie. "To wielki zaszczyt"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy