Reklama

Maja Ostaszewska na urodzinach Stinga w Sarajewie. "To wielki zaszczyt"

Maja Ostaszewska znana jest z angażowania się w sprawy ważne społecznie. Aktorka już na początku marca przyjęła do swojego domu trzy kobiety z Ukrainy. Co łączy ją ze Stingiem? Artysta również aktywnie pomagał ofiarom wojny w Ukrainie. Ostaszewska i Sting wreszcie mieli okazję się spotkać. "Brakuje mi słów, aby wystarczająco Ci podziękować" - napisała polska aktorka na Instagramie.

Maja Ostaszewska nie boi się wyrażać swojego zdania publicznie. Oprócz aktorstwa, bardzo ważne w jej życiu jest angażowanie się w sprawy ważne społecznie. Często wykorzystuje swoją popularność, aby pomóc innym. Wraz z rozpoczęciem wojny w Ukrainie, już na początku marca przyjęła do swojego domu trzy kobiety, po które pojechała kilkaset kilometrów.

Z kolei, Sting mocno zaangażował się w pomoc na rzecz ofiar wojny w Ukrainie. Jako jeden z pierwszych artystów na świecie wyraził zdecydowany sprzeciw agresji Rosji. Przekazał także spore finansowe wsparcie i zachęcał do pomocy.

Reklama

Maja Ostaszewska na urodzinach Stinga

Sting 2 października obchodził swoje 71. urodziny w Sarajewie. Wśród świętujących znalazła się Maja Ostaszewska, która upamiętniła to wydarzenie, dodając post na Instagramie.

"To wielki zaszczyt i przywilej być częścią tych niesamowitych dwóch dni, które spędziłam z Tobą i Twoimi przyjaciółmi! Brakuje mi słów, aby wystarczająco Ci podziękować" - napisała.

Na zdjęciu znajduje się także polska reżyserka, Małgorzata Szumowska.

Zobacz też:

Arkadiusz Janiczek codziennie rozmawia z Bogiem. Wiara czyni go lepszym

Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada o początkach macierzyństwa

Anna Wendzikowska przerywa milczenie! Chodzi o jej odejście z TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy