Reklama

Kuba Wojewódzki znów zakochany? Pojawił się na imprezie ze znaną modelką

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojej kochliwości. Od lat mówi się o jego związkach i romansach, choć on sam rzadko potwierdza te doniesienia. Nie raz wodził już media za nos i sam kreował tematy do plotek. Ostatnio gwiazdor widywany jest w towarzystwie Anny Markowskiej, której popularność przyniósł udział w "Top Model". Czy to oznacza, że jest znów zakochany?

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są parą?

Znany dziennikarz i modelka od kilku miesięcy są widywani razem na różnego rodzaju wydarzeniach, co tylko podsyca plotki o ich związku. Jakiś czas temu wybrali się na kolację, a potem na Openera. Żadne z nich nie potwierdziło jednak, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

"Poznaliśmy się podczas współpracy. Zaproponowana mi była współpraca i wtedy zaczęliśmy rozmawiać, zaprzyjaźniliśmy się, poczuliśmy wzajemną wrażliwość. To naprawdę bardzo fajny człowiek" - mówiła Anna Markowska w rozmowie z Jastrzabpost.

I choć słowa 30-latki na chwilę uśpiły czujność mediów plotkarskich, w ubiegły weekend na nowo rozgorzała dyskusja na temat gorącego romansu pary. Wojewódzki i Markowska pojawili się bowiem razem w w Teatrze 6. Piętro, gdzie w sobotę odbyła się premiera spektaklu "Bliżej". Ze zdjęć z premiery oraz relacji obecnych tam osób wynika, że dziennikarz i modelka nie odstępowali siebie na krok. Czy to oznacza, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Reklama

Tego zapewne póki co się nie dowiemy, bo zarówno Wojewódzki, jak i Markowska, znani są z prowokacji. Dziennikarz jeszcze w marcu tego roku ogłosił, że zostanie ojcem, wprawiając w osłupienie zarówno dziennikarzy z "Dzień dobry TVN", jak i widzów. Anna Markowska natomiast w ubiegłym roku opublikowała zdjęcie z Pawłem Delągiem, które sugerowało, że z aktorem łączy ją gorące uczucie. Szybko okazało się jednak, że są tylko znajomymi, a fotografia posłużyła modelce do zwiększenia zasięgów w mediach społecznościowych. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy