Reklama

Kinga Rusin niczym pantera. Fani zachwyceni!

50-letnia prezenterka i dziennikarka jest jedną z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Od kilku miesięcy prezenterka zwiedza świat. Teraz wypoczywa w Grecji, gdzie często uprawia sport. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym pozuje w drapieżnym stroju.

Kinga Rusin - kariera

Kinga Rusin jeszcze niedawno prowadziła wiele programów rozrywkowych w stacji TVN. Jakiś czas temu dziennikarka zrezygnowała jednak z towarzystwa kamer i zawiesiła telewizyjną karierę. Ostatnie wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadziła w sierpniu 2020 roku i od tego czasu nie pojawiła się na antenie w roli gospodyni show. Rok temu przyznała, że obecnie zajmuje się innymi rzeczami i nie przyjmuje propozycji prowadzenia programów.

Kinga Rusin - Instagram

Kinga Rusin od dwóch lat skupia swoją dziennikarską aktywność w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie, które dotychczas zaobserwowało prawie 550 tys. internautów, dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi spraw społecznych i politycznych. Obecnie 51-latka często podróżuje po świecie i rzadko gości w Polsce. Teraz podzieliła się kolejnym kadrem z błogich wakacji, który od razu przykuł uwagę jej fanów.

Reklama

Te gwiazdy wyprowadziły się z Warszawy! Lublin, Gdynia, a może Kostaryka?

Kinga Rusin już nigdy nie wróci do TVN? Co robi dziś gwiazda?

Kinga Rusin w obcisłym stroju! Zdjęcie zachwyciło fanów!

Kinga Rusin w drapieżnym stroju

Tym razem prezenterka wybrała się na greckie wyspy Rodos. Tam postanowiła oddać się jednej ze swoich ulubionych aktywności, czyli kitesurfingowi. Dodajmy, że to dyscyplina, który polega na poruszaniu się po wodzie na desce z pomocą latawca. Kinga Rusin do uprawiania tego sportu wybrała wyjątkową stylizację, bowiem założyła strój w panterkę.

"Drapieżnie" - napisała w podpisie. W komentarzach pod fotografią 51-latki błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komplementów: "Pantera", "Świetnie! Pozdrawiam cieplutko", "Zjawiskowa", "Wspaniała", "Rewelacyjna figura" - piszą internauci.

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL