Reklama

Kinga Rusin w obcisłym stroju! Zdjęcie zachwyciło fanów!

Dziennikarka w ostatnich miesiącach wiedzie wręcz sielankowe życie. Niedawno pozdrowiła swoich fanów z greckiej wyspy Rodos, gdzie aktualnie przebywa. Fotografia zachwyciła fanów, szczególnie że obcisły strój doskonale podkreślił zgrabne ciało gwiazdy. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco.

Pokazała się w obcisłym stroju podczas uprawiania sportu

Prezenterka telewizyjna nie traci czasu na plażowanie. Zdecydowała się urozmaicić greckie wakacje. Zaczęła od adrenaliny, a właściwie od kitesurfingu. Kinga Rusin założyła obcisły kombinezon i sfotografowała swoje zmagania z wiatrem. Na zdjęciu widać złocistą plażę i bezchmurne niebo, a w tle lazurową wodę. Dodatkowo całości dopełnia wyjątkowy opis, który zamieściła dziennikarka pod zdjęciami:

Kinga Rusin spędza wakacje w "raju"

Celebrytka wybrała się na półwysep Prasonisi w Grecji, który oddziela Morze Egejskie od Morza Śródziemnego. To miejsce położone niedaleko miast Rodos i Lindos. Obecnie Prasonisi jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków windsurfingowych i kitesurfingowych w całej Europie ze względu na silne wiatry i charakterystyczne położenie, niespotykane w żadnym innym miejscu. Zatem nic dziwnego, że właśnie tam wybrała się Kinga Rusin. Oczywiście fani dziennikarki nie poskąpili komentarzy i "płomiennych" reakcji:

Reklama

"Prasonisi jest cudowne ! Spędziłam tam trochę czasu ! I mają świetne polskie bazy do nauki tego sportu.",

"Super pani, Kingo!",

"Wspaniałe się pani urządziła. Tyle, co oczy zobaczą, nikt nie zabierze.",

"Pięknie Pani wygląda!" - pisali fani.

Kinga Rusin na celowniku

Jest znana z telewizji jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka. W 1993 roku rozpoczęła pracę w TVP. Pracowała także w redakcji Teleexpressu. Później  zamieszkała w Waszyngtonie, gdzie realizowała reportaże i materiały informacyjne dla TVP. Po kilku latach wróciła do Polski i została prowadzącą magazynu TVN. W 2005 roku została współprowadzącą porannego magazynu Dzień dobry TVN. Następnie wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i w parze z profesjonalnym tancerzem Stefano Terrazzino wygrała czwartą edycję tego programu. Została również gospodynią czterech edycji reality show "Agent - Gwiazdy".

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL