Kinga Rusin: Dziennikarka biega po plaży na Malediwach! W skąpym bikini

Kinga Rusin nie daje o sobie zapomnieć. Dziennikarka wróciła na Malediwy i pochwaliła się nowym zdjęciem. Pod postem szybko pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Kinga Rusin: Wróciła na Malediwy

Kinga Rusin niedawno wróciła na Malediwy, gdzie często przebywa od czasu zawieszenia telewizyjnej kariery. 51-letnia dziennikarka podzieliła się w poniedziałkowy poranek pierwszym kadrem po powrocie na rajską wyspę. Na nowym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, gwiazda biegnie po plaży w stroju kąpielowym. Celebrytka, publikując fotografię, nawiązała do swojej relacji z partnerem - Markiem Kujawą.

Reklama

Internauci niemal natychmiast zareagowali na nowy wpis Rusin. W sekcji komentarzy pojawiły się komplementy.

Kinga Rusin: Instagram

Kinga Rusin aktywnie korzysta z Instagrama, na którym zgromadziła dotychczas ponad 550 tys. obserwujących. 51-latka chętnie dzieli się w social mediach swoim zdaniem na temat bieżących spraw społeczno-politycznych. Oprócz tego gwiazda pokazuje internetowej publice, jak wypoczywa na wakacjach. Większość jej publikacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony użytkowników sieci.

Kinga Rusin: Kariera

Kinga Rusin rozpoczynała karierę w telewizji prawie 30 lat temu. Na początku pracowała w TVP, a później przeszła do TVN, gdzie zdobyła największą popularność. 51-letnia dziś dziennikarka poprowadziła mnóstwo telewizyjnych formatów, m.in.: "Dzień Dobry TVN", "Agent - Gwiazdy" czy "You Can Dance - Po prostu tańcz". W 2020 roku Rusin podjęła decyzję o zawieszeniu telewizyjnej kariery. Od tego momentu nie poprowadziła żadnego show.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Krystian Wieczorek zażartował z żony! Chodzi o... mundial

Ewelina Kopic nagle zniknęła z telewizji. Cierpi na nieuleczalną chorobę

Te gwiazdy "utopiły" fortunę! Kto stracił najwięcej na nieudanym biznesie?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama