Krystian Wieczorek zażartował z żony! Chodzi o... mundial

Krystian Wieczorek jest zapalonym kibicem piłkarskim. Ostatnio wybrał się nawet na transmisję jednego z meczy do knajpy. Podczas kolacji towarzyszyła mu żona, Maria Szafirska. Jak się okazuje aktorka nie podziela zainteresowań męża. Nie była nawet świadoma, że właśnie rozgrywają się mistrzostwa w Katarze... O jej gafie nie omieszkał wspomnieć mąż. Co napisał na Instagramie?

Krystian Wieczorek żartuje z żony

Dzięki popularnej "Emce", Krystian Wieczorek poznał miłość swojego życia. Na planie serialu spotkał bowiem o 17 lat młodszą aktorkę - Marię Szafirską i już po roku byli małżeństwem. Para doczekała się córeczki. Dziś małżonkowie uchodzą za jedną z najbardziej dobranych i zgranych par w polskim show-biznesie. Jak się jednak okazało ostatnio istnieją jednak obszary, w których zakochani nie dogadują się zbyt dobrze. Mowa tu o... zamiłowaniu do futbolu. Krystian Wieczorek nie kryje, że jest wielkim piłkarskim kibicem, jego żona natomiast zupełnie nie jest zainteresowana śledzeniem sportowych emocji. 

Reklama

O jednej z sytuacji, które doskonale obrazują ten stan rzeczy był post, zamieszczony przez aktora na Instagramie. Gwiazdor "M jak miłość" opowiedział o sobotnim wypadzie do knajpy, w którym towarzyszyła mu żona. Małżonkowie "załapali" się na transmisję jednego z meczy. Krystian Wieczorek nie krył zaskoczenia, kiedy mniej więcej w połowie spotkania, żona zapytała go o to, jakie rozgrywki się obecnie odbywają. Aktor postanowił opisać całą sytuację na swoim profilu. 

"Dostąpiliśmy wczoraj możliwości spędzenia wieczoru w obecności argentyńskich kibiców. Mimo że knajpa hiszpańska, to czuliśmy się jak w Buenos, a obserwowanie temperamentów było ciekawsze niż wydarzenie sportowe. Potem nastąpiło pytanie miesiąca miażdżące występ Messiego. Małżonka pyta -"a co to właściwie za mistrzostwa?" Obecność obcokrajowców z Argentyny nie okazała się żadną wskazówką. Ale potem pomyślałem sobie, że nie dać się zarazić wirusem skórzanej gały, który jest rozpylany z każdego zakątka mediów, to prawdziwa sztuka. Zatem nie łączy nas piłka" - skwitował aktor.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy