Reklama

Katarzyna Cichopek w jesiennej scenerii. Żegna lato

Katarzynę Cichopek na Instagramie śledzi ponad 500 tys. obserwatorów. Aktorka regularnie uracza ich nowymi fotografiami. Tym razem z okazji zakończenia lata, Cichopek opublikowała zdjęcie w jesiennej scenerii.

Katarzyna Cichopek: Kariera

Kasia Cichopek jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Popularność i sympatię widzów przyniosła jej rola w flagowym serialu stacji "M jak miłość". Od lat prowadzi też rozmaite programy i imprezy TVP. Od września 2020 roku telewidzowie regularnie mogą oglądać ją w "Pytaniu na śniadanie". W programie śniadaniowym jej stałym partnerem jest Maciej Kurzajewski. Jakiś czas temu dołączyła także do programu "You Can Dance: Nowa generacja", gdzie spełnia się w roli jurorki.

Katarzyna Cichopek - życie prywatne

W ostatnich miesiącach media obszernie rozpisywały się o życiu prywatnym Katarzyny Cichopek. Kiedy aktorka i jej mąż Marcin Hakiel ogłosili, że po siedemnastu latach związku zdecydowali się na rozwód, wywołało to ogromne poruszenie.

Reklama

"Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie i w tej kwestii nie będziemy tego komentować" - ogłosili w marcu. 

Pomimo zawartych we wspólnym oświadczeniu zapewnień, Marcin Hakiel zaczął wkrótce udzielać kolejnych wywiadów i opowiadać o kulisach zakończenia wieloletniej relacji. Gwiazda serialu "M jak miłość", w przeciwieństwo do byłego partnera, nie chciała wzbudzać niepotrzebnej sensacji. Zamiast komentować kolejne elektryzujące ustalenia portali plotkarskich, rzuciła się w wir pracy.

Katarzyna Cichopek: Ostatni dzień lata

Katarzynę Cichopek na Instagramie śledzi ponad 500 tys. obserwujących, którzy regularnie zostawiają miłe komentarze pod jej zdjęciami. Nie inaczej było w tym wypadku. Aktorka uczciła ostatni dzień lata, pozując w jesiennej scenerii z grubym kocem i kolorowymi wrzosami.

"Pięknie", "Boska kobieta", "Piękna fotka" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Joanna Brodzik złamała serce znanemu aktorowi. Zostawiła go dla innego!

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk: Dlaczego nie wzięli ślubu?

Aleksandra i Magdalena Popławskie na zdjęciu z dzieciństwa. Pamiątka rodzinna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL