Aleksandra i Magdalena Popławskie na zdjęciu z dzieciństwa. Pamiątka rodzinna

Aleksandra Popławska opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii widać również jej młodszą siostrę, Magdalenę. "Nasz styl, jak widać, utrzymany do dziś" - czytamy.

Siostry Popławskie na zdjęciu z dzieciństwa

Aleksandra Popławska nie może narzekać na brak zainteresowania fanów. Aktorka jest świadoma swojej popularności i stara się regularnie udzielać w sieci. Ostatnio na swoim instagramowym koncie zamieściła pamiątkę z dzieciństwa. 

Na archiwalnej fotografii widzimy również jej siostrę - Magdalenę. Rodzeństwo wspólnie ogląda albumy ze zdjęciami.

Aleksandra i Magdalena Popławskie

Aleksandra Popławska i jej 4 lata młodsza siostra Magdalena cieszą się niemałą sympatią fanów od lat. Obie skończyły szkoły teatralne, a później rozpoczęły karierę aktorską. Każda z nich ma w swoim dorobku dziesiątki ról teatralnych, serialowych i filmowych. Aleksandrę widzowie mogli zobaczyć w m.in.: "Wataha", "Belfer", "Kobiety mafii", "Underdog", a Magdalenę w: "Usta usta", "Osiecka", "Bez tajemnic", "Atak paniki", "Lęk wysokości". 

Reklama

Ostatnio razem zagrały w trzecim sezonie serialu "Szadź". Czy ich postaci się spotkają? Tego - być może - dowiemy się w kolejnych odcinkach. Tymczasem wierni fani mogą śledzić aktywności aktorek na Instagramie, gdzie regularnie publikują relacje z codzienności czy realizacji kolejnych projektów zawodowych.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska | Magdalena Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama