Reklama

Katarzyna Cichopek odsłania karty! Co się dzieje za kulisami "Pytania na śniadanie"?

Katarzyna Cichopek zdradziła kulisy "Pytania na śniadanie" oraz podzieliła się fotografiami z jej kolegami i koleżankami z planu. Posypały się komentarze.

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z internautami informacjami prosto zza kulis telewizyjnych produkcji, w których się pojawia. Tym razem aktorka zabrała swoich fanów na plan spotu dla "Pytania na śniadanie", a następnie podzieliła się nowymi fotografiami. Na zdjęciach nie była sama!

Katarzyna Cichopek i "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Cichopek należy do grona gwiazd, które umiejętnie "rozciągają dobę", angażując się w coraz to nowe projekty. Aktorka niezmiennie łączy wizyty na planie serialu: "M jak miłość" (w którym gra od samego początku), z pojawianiem się przed kamerami "Pytania na śniadanie". Cichopek dołączyła do grona prowadzących poranny program we wrześniu 2020 roku, a na szklanym ekranie często towarzyszy jej dziennikarz Maciej Kurzajewski.

Reklama

O Katarzynie Cichopek w ostatnim czasie zrobiło się także głośno także w kontekście jej życia prywatnego: w połowie marca aktorka i jej mąż - tancerz Marcin Hakiel - poinformowali opinię publiczną o rozstaniu, publikując specjalne oświadczenie.

Katarzyna Cichopek niezmiennie unika komentowania tego, co dzieje się w jej życiu w momencie gdy gasną kamery, ale za to chętnie wprowadza swoich instagramowych obserwatorów w "telewizyjny świat". Aktorka ochoczo pokazuje im bowiem kulisy powstawania projektów z jej udziałem i nie inaczej było tym razem. Ekipa "Pytania na śniadanie" wzięła udział w pracach nad letnim spotem, a Kasia Cichopek "zdradziła", jak powstawał. Obok instagramowych relacji pojawiła się również specjalna galeria zdjęć, na których znaleźli się telewizyjni przyjaciele gwiazdy.

Ekipa "Pytania na śniadanie" gotowa na lato

Na ujęciach znaleźli się m.in.: Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska, Małgorzata Opoczkowska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Łukasz Nowicki i Aleksander Sikora. Jak widać, wszystkim towarzyszyły wyśmienite humory! W opisie do wspomnianych fotografii Katarzyna Cichopek zdradziła także, jaką jeszcze niespodziankę przygotowali dla widzów "śniadaniówki" - okazało się, że grupa prowadzących "Pytanie na śniadanie" jest już gotowa na powitanie lata! Wszystko za sprawą umieszczonego na zewnątrz, specjalnego studia.

Wspomniane nagranie także znalazło się w mediach społecznościowych, a ściślej - na instagramowym koncie programu.

Katarzyna Cichopek na Instagramie

Internauci śledzący poczynania Katarzyny Cichopek w sieci szybko zapełnili sekcję komentarzy pod najnowszą publikacją aktorki, nie szczędząc komplementów:

Który duet z "Pytania na śniadanie" podoba się Wam najbardziej?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska bez biustonosza

Joanna Opozda o urokach macierzyństwa. Pokazała zdjęcie z synem!

Kuba z "Love Island" w żałobie. Odeszła bliska mu osoba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL