Reklama

Joanna Opozda o urokach macierzyństwa. Pokazała zdjęcie z synem!

Joanna Opozda 22 lutego 2022 roku została mamą i od tamtej pory w pełni poświęca się macierzyństwu. Niedawno aktorka pochwaliła się najnowszym zdjęciem synka. Przy okazji w zabawny sposób skomentowała uroki macierzyństwa. Chyba każda mama to zna.

Joanna Opozda – syn

Joanna Opozda przeżywa wyjątkowy czas - w lutym piękna aktorka została mamą syna, który otrzymał imię Vincent! Ojcem dziecka jest również znany z ekranów Antoni Królikowski. Para pobrała się w sierpniu zeszłego roku, jednak wiele wskazuje na to, że ich związek należy już do przeszłości.

Joanna Opozda ceni sobie prywatność, przez to od samego momentu narodzin synka nie upublicznia jego twarzy. Wcale nie oznacza to jednak, że serialowa Jowita z "Pierwszej miłości" czy Sandra z "Barw szczęścia" nie dzieli się z internautami ujęciami z maluchem. Instagram młodej mamy od czasu do czasu zasilają urocze fotografie, na których widać także Vincenta tulącego się do rodzicielki. 

Reklama

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Opozdę - również należące do kategorii uroczych - przedstawia jednak nieco inny obrazek. Widać na nim, że chłopczyk jest mocno zainteresowany fryzurą gwiazdy, łapiąc Joannę za jej luźno rozpuszczone włosy.

Joanna Opozda jako mama

Joanna Opozda z humorem odniosła się do zatrzymanej w kadrze chwili, przy okazji nawiązując do macierzyństwa: "Macierzyństwo. Słyszałam, że włosy wypadają po ciąży, ale nie wiedziałam, że w ten sposób".

Wpis Joanny Opozdy nie mógł zostać niezauważony w sieci, a internauci postanowili - w podobny sposób - podzielić się także swoimi doświadczeniami. Okazuje się, że tak rozkosznych "mistrzów fryzjerstwa" jest cała masa! "Hahah skąd ja to znam, też tak mamy", "Oj tak, też doświadczam takiego wypadania włosów", "Też to przerabiamy".

Nie zabrakło także komplementów i miłych słów skierowanych w stronę Opozdy i jej małego towarzysza: "Cudowni", "Jakie ma słodkie usteczka, chyba do mamy podobny", "Boskie!".

Czekacie na kolejne fotografie Asi Opozdy z synkiem?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL