Reklama

Wiktoria Gąsiewska bez biustonosza

Wiktoria Gąsiewska dba o dobry kontakt z internautami, przez co jej Instagram jest często aktualizowany. Ostatnio aktorka zdradziła w sieci, jak radzi sobie z "trudnymi porankami". Do swoich słów dołączyła również filmik, na którym pokazała się w krótkiej koszulce, nie mając pod nią nic więcej.

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska - o tej aktorce wciąż jest głośno! Piękna gwiazda po raz pierwszy pojawiła się na ekranie już jako kilkulatka, otrzymując epizodyczną rolę w "Na dobre i na złe". Potem nadszedł czas na "Rodzinę zastępczą", "rodzinkę pl." czy "Barwy szczęścia", w których gra do dziś.

23-latka aktywnie działa także na teatralnych deskach, a w sieci relacjonuje kolejne etapy podróży z zespołem, z którym występuje przed publicznością. Mogłoby się wydawać, że natłok zawodowych obowiązków niejako "wymusza" u niej wczesne rozpoczęcie dnia. Jak Gąsiewska radzi sobie z porannym wstawaniem? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła sama zainteresowana, przy okazji publikując na Instagramie spontaniczne wideo.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska na nowym nagraniu

Wiktoria Gąsiewska dba o kontakt z internautami, chętnie dzieląc się w mediach społecznościowych swoimi "tajemnicami" i - tym samym - zacieśniając więzi z instagramową publicznością. Obserwatorzy wprost uwielbiają aktorkę za jej energię, humor oraz żywiołowość, a ona sama często pokazuje im, jak wygląda jej codzienność. Jak się okazuje, czasem poranki bywają trudne i u niej! Jak gwiazda radzi sobie ze wstawaniem?

"(...) Ja w takich momentach ratuje się ulubionymi kawałkami, jaki jest Wasz sposób? Może drzemka na 5 min?" - przyznała w opisie do najnowszego postu.

Do swoich słów Gąsiewska dołączyła wspomniane już nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda jej poranek - okazuje się, że dobra muzyka pomaga Wiktorii szybciej wstać, a ona sama otrzymuje wówczas zastrzyk energii. W pewnym momencie bohaterka filmiku - odziana w krótki top, pod którym nie ma biustonosza - zaczyna nawet... tańczyć!

Wiktoria Gąsiewska "porwała do tańca" internautów, którzy dzielili się w komentarzach swoimi pomysłami na "bezbolesne" wstawanie.

"Mi się nigdy nie chce wstawać z łóżka, ale zachęca mnie pies, który chce mnie wybawić z łóżka do zabawy", "No niestety, trzeba się wcześniej położyć spać. Inaczej nic nie pomoże i każdy jest rano nieprzytomny", "Mój budzik nie akceptuje mojego związku z łóżkiem", "Oj tak, dla mnie wstawanie ranne jest okropne, moje jeszcze pięć minut trwa wiecznie" - pisali fani.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL