Reklama

Julia Wieniawa: Zachwyca na wakacyjnych zdjęciach!

Julia Wieniawa zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Wkrótce stała się jedną z najgorętszych gwiazd w Polsce. Rozgłosu przysporzyły jej też medialne związki: z Antonim Królikowskim i Aleksandrem Milwiwem-Baronem.

Julia Wieniawa: Kariera

Dotąd mogliśmy oglądać ją w produkcjach takich jak "Zawsze warto", "Kobiety mafii", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2", "Sala samobójców. Hejter", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Small World" czy "Jak pokochałam gangstera".

23-letnia Wieniawa obecnie skupia się na karierze muzycznej. Ostatnimi czasy intensywnie promowała swój debiutancki album "Omamy". Gwiazda prężnie rozwija też własną markę odzieżową Lemiss. Niedawno zaprezentowała fanom swoją pierwszą kolekcję strojów kąpielowych. Prywatnie od dwóch lat związana jest z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Reklama

Julia Wieniawa: Instagram

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zajęć, jednak w natłoku obowiązków znajduje też czas na aktywność w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego obserwowanego przez ponad 2 miliony internautów profilu na Instagramie regularnie dzieli się nowymi zdjęciami, nagraniami i relacjami. Młoda gwiazda w końcu mogła pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i wybrała się na urlop, czym także nie omieszkała pochwalić się w social mediach.

Julia Wieniawa w bikini z mamą

Julia Wieniawa od kilku dni jest na Sycylii i postanowiła pochwalić się w sieci galerią zdjęć i filmów z wakacyjnego wyjazdu. Uwagę obserwatorów przykuła zwłaszcza jedna fotografia - na której 23-latce towarzyszy jej mama Marta. Komentujący nie kryją, że są pod wrażeniem fenomenalnej figury kobiety.

W sekcji komentarzy nie brak też pochlebstw pod adresem samej Julki.

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk pokazuje zgrabne ciało! Fanom odjęło mowę

Małgorzata Tomaszewska zachwyciła w bikini. "Bogini"

Edyta Herbuś odsłania wdzięki w skąpym stroju

Seksowna gwiazda rocznicę swojego związku świętuje w... negliżu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL