Małgorzata Tomaszewska zachwyciła w bikini. "Bogini"

Małgorzata Tomaszewska odpoczywa w Grecji. Gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" dzieli się z fanami kolejnymi zjawiskowymi kadrami z wczasów, a ci nie mogą oderwać wzroku. 33-letnia gwiazda w bikini wygląda jak prawdziwa grecka bogini.

Małgorzata Tomaszewska od 2018 roku pracuje w TVP. Wcześniej przez kilka lat była związana z Polsatem. Choć na antenie Telewizji Polskiej pojawia się stosunkowo od niedawna, zdążyła wyrosnąć na jedną z największych gwiazd stacji. Jest gospodynią programów "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland" oraz "Dance Dance Dance", a ponadto regularnie współprowadzi organizowane przez publicznego nadawcę imprezy i koncerty. W 2020 roku była też jedną z prowadzących Eurowizję Junior w Warszawie.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska ma pokaźne grono fanów, z którymi kontaktuje się za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Aktywnie udziela się m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 100 tysięcy osób. Wśród nich nie brak miłośników wdzięków gwiazdy "Pytania na śniadanie". 33-latka zachwyca urodą i fenomenalną figurą. Doskonale wie, jak świetnie wypaść na zdjęciach, bo w młodości zdobyła doświadczenie w modelingu.


Małgorzata Tomaszewska zachwyca w bikini


Gospodyni programów "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland" swój tegoroczny urlop spędza w Grecji. Tomaszewska odwiedza kolejne zachwycające miejsca w kraju na południu Europy i ochoczo robi sobie pamiątkowe zdjęcia. Niedawno pochwaliła się fanom efektami sesji w gaju palmowym w miejscowości Preveli. 

Małgorzata Tomaszewska na wczasach chętnie pozuje przed obiektywem aparatu tylko w bikini. To wcale nie dziwi, bo 33-letnia gwiazda TVP może pochwalić się fenomenalną formą. Pod wakacyjnymi fotografiami prezenterki zachwytom nad jej figurą nie ma końca.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | bikini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy