Reklama

Edyta Herbuś odsłania wdzięki w skąpym stroju

Edyta Herbuś podzieliła się zdjęciami z wypoczynku w parku wodnym. Na kilku z nich tancerka pozuje w skąpym stroju. "Perfekcyjny wypoczynek" - komentują zachwyceni internauci.

Edyta Herbuś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek. Ogromną popularność przyniosły jej występy w "Tańcu z Gwiazdami". W 2005 roku tańczyła z Jakubem Wesołowskim. Rok później partnerowała Marcinowi Mroczkowi, z którym wygrała później Konkurs Tańca Eurowizji. 41-letnia gwiazda chętnie angażuje się w nowe projekty. Już wkrótce poprowadzi drugą edycję show TVP2 pt. "You Can Dance - Nowa Generacja".

Reklama

Edyta Herbuś na urlopie


Herbuś może pochwalić się dużą ilością fanów w mediach społecznościowych! Jej instagramowy profil zaobserwowało dotychczas prawie ćwierć miliona osób. Tancerka chętnie pokazuje w sieci prywatne i zawodowe życie. Tym razem gwiazda wzbogaciła swoją bibliotekę zdjęć o kilka kadrów z wyjazdu do parku wodnego. Największą uwagę internautów przykuły jednak ujęcia, na których 41-latka pozuje w skąpym stroju kąpielowym i wyłania się z basenu.

(Aby zobaczyć więcej, przesuń w prawo).

Fani pod wrażeniem


Edyta Herbuś w ostatnich dniach przygotowywała się do kolejnego spektaklu. Po intensywnym tygodniu pracy gwiazda postawiła na relaks z towarzyszącą jej grupą współpracowników. Okazało się, że pomysł wspólnego wyjścia do parku wodnego był strzałem w dziesiątkę!


Tancerka nie musiała czekać długo na reakcję ze strony fanów. Pod jej wpisem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL