Reklama

Seksowna gwiazda rocznicę swojego związku świętuje w… negliżu!

22-letnia Monika Mielnicka, której największy rozgłos przyniosła rola Liliany Banach-Mostowiak w serialu TVP „M jak miłość”, pochwaliła się właśnie, że ona i jej ukochany Oskar Paradowski świętują 1,5 roku bycia razem! Swój jubileusz para obchodzi w malowniczym miasteczku Sukošan położonym w północnej części Dalmacji na wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Poznaj szczegóły!

Młoda gwiazda "Emki" osobiście poinformowała fanów w mediach społecznościowych o tym, że mija 1,5 roku, odkąd z wzajemnością zakochała się w Oskarze Paradowskim i zdecydowali się razem iść przez życie.

"Półtorarocznica - wersja nieoficjalna" - napisała aktorka w swym poście z Chorwacji. Na zdjęciu aktorka i jej druga połówka są grubo wysmarowani kremem.

"Pogoda w Chorwacji dopisuje, tak, tak, wszystko fajnie, ale spaleni nie chcemy wrócić. Wy także pamiętajcie o ochronie"! - zaapelowała Monika Mielnicka.

Na kolejnych fotografiach piękna i zmysłowa Monika Mielnicka kipi seksem. Sami zobaczcie:

Reklama

Widać, że Monika i Oskar są doskonale dobraną parą, prawda?

Kim jest Oskar Paradowski, ukochany Moniki Mielnickiej?

Od dokładnie od 1,5 roku Monika Mielnicka pozostaje w związku ze sportowcem Oskarem Paradowskim, który ma na swoim koncie sporo sukcesów. W 2019 roku stanął na podium Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym. Razem ze swymi kolegami zdobył tytuł Wicemistrza Świata w grupie Juniorów.

Oskar jest też instruktorem pływania, a od niedawna może się pochwalić uprawnieniami trenera personalnego. Nietrudno zgadnąć, że Monika trenuje pod jego okiem, a efekty ich spotkań w siłowni są oszałamiające, co widać na jej najnowszych zdjęciach  i filmikach.

Monika Mielnicka: Kariera

Zanim w 2018 roku Monika Mielnicka dostała rolę Liliany Banach-Mostowiak w najpopularniejszym polskim serialu "M jak miłość", jako szesnastolatka zadebiutowała w "Powidokach" Andrzeja Wajdy. Jeszcze wcześniej występowała na deskach bialskiego Teatru Słowa.

22-letnia Monika Mielnicka ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie "Odbicie" (wyróżniło ją nią jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów "Open Space 2019" na Łotwie) oraz nagrodę Srebrne Synchrony 2019 w kategorii najlepsza aktorka w dubbingu VOD i tv za film Wytwórni Disneya "Kim Kolwiek".

W swoim dorobku gwiazda "Emki" ma ponadto role w "Na Wspólnej", "Lombardzie. Życiu pod zastaw", "Ojcu Mateuszu" i "Komisarzu Aleksie".

Monika Mielnicka jest miłośniczką zdrowego stylu życia. Kocha szybką jazdę samochodem i fit kulinaria.

Monika Mielnicka: Instagram

22-letnia gwiazda "M jak miłość" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 34 tys. osób, a na TikToku - 320 tys.

Zobacz też:

Barbara Krafftówna: "Żelazny kotek"! Życie boleśnie ją doświadczyło

Ina Sobala zaczynała w "M jak miłość". Teraz robi zawrotną karierę

Dramat polskiej seksbomby! Aldona Orman wylądowała na wózku inwalidzkim!

Olivia Wilde: Skandalistka. Co teraz robi gwiazda "Dr. House'a"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL