Reklama

Julia Wieniawa: Gwiazda zachwyca na kadrze! Z rozpiętą koszulą, w górze od bikini

Julia Wieniawa wprowadza fanów w wakacyjny nastrój. Na Instagramie zamieściła nową fotografię, która spodobała się użytkownikom. Pod wpisem zamieścili mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Julia Wieniawa: Instagram

Julia Wieniawa, 23-letnia aktorka, piosenkarka, bizneswoman, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikacje na jej instagramowym profilu pojawiają się regularnie. Udostępniane przez artystkę treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności. Celebrytka relacjonuje swoją codzienność, a liczba 2,1 mln użytkowników wyczekuje na coraz to kolejne materiały ze strony gwiazdy. Wieniawa dzieli się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, kulisami zawodowych obowiązków oraz chwilami spędzonymi w domowym zaciszu.

Teraz pokazała także fotografie oraz krótkie filmiki prosto z wakacyjnego wyjazdu. Zdjęcia oraz nagrania pojawiły się zarówno w wirtualnej galerii, jak i w ramach InstaStories aktorki. Artystka, znana z produkcji, takich jak: "Rodzinka.pl", "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Jak pokochałam gangstera", "Small World", "Sala samobójców. Hejter" wybrała się razem z ukochanym, Nikodemem Rozbickim, na słoneczną Majorkę. Jak sama przyznaje: "Co prawda nie doleciały nasze bagaże i nadal nikt ich nam nie przywiózł, ale przynajmniej widoczki mamy ładne". Mimo wszystko gwiazda wydaje cieszyć się zapierającymi dech w piersiach okolicznościami przyrody, pogodą i doborowym towarzystwem.

Reklama

Julia Wieniawa: Zachwyca na wakacyjnym kadrze

W instagramowej relacji 23-latki nie brakuje ujęć z podróży samochodem, wypoczynku na leżaku czy opalania się w stroju kąpielowym. W internetowym albumie pojawiło się także ujęcie, które wprowadza fanów w iście wakacyjny klimat. Julia Wieniawa pozuje przed aparatem na tle murali z papugami. Z rozpiętą koszulą, w górze od bikini i w okularach przeciwsłonecznych oczarowuje internetową publiczność. Opis nawiązuje do piosenki "Pod Papugami", którą śpiewał m.in. Czesław Niemen.

Podobny kadr pojawił się także na profilu aktora Nikodema Rozbickiego.

Internauci nie przeszli obojętnie obok zachwycającego ujęcia. W sekcji komentarzy posypały się komplementy i życzenia udanego wyjazdu. Do tych dołączamy również i my.

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Natasza Urbańska rozpala wyobraźnię fanów! Kusi w skąpym stroju kąpielowym

Edyta Herbuś zachwyca na wakacjach! Co za dekolt!

Elizabeth Olsen potajemnie wyszła za mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama