Joanna Opozda szykowała się do ślubu z przystojnym rajdowcem...

Joanna Opozda, którą jeszcze niedawno mogliśmy regularnie oglądać w „Barwach szczęścia” w roli Sandry, jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek po trzydziestce. Nie ma, niestety, szczęścia do mężczyzn. Zanim w sierpniu 2021 roku wyszła za mąż za Antoniego Królikowskiego, z którym właśnie się rozwodzi, była do szaleństwa zakochana w pół Polaku pół Włochu z Bielska-Białej. Rajdowiec Andi Mancin miał być tym jedynym...

Joanna Opozda i Andi Mancin poznali się wiosną 2018 roku na imprezie u wspólnych znajomych. Piękna aktorka i przystojny rajdowiec od razu wpadli sobie w oko i... w ramiona. Już po pierwszej rozmowie zorientowali się, że bardzo wiele ich łączy - oboje kochali zwierzęta i owoce morza, uwielbiali podróże i marzyli, by spotkać kogoś "na stałe". Wierzyli, że los nie bez powodu postawił ich sobie na drodze i postanowili dać szansę uczuciu, które wybuchło między nimi od pierwszego wejrzenia.

Reklama

Joanna Opozda i Andi Mancin: Zaręczyli się kilka tygodni po pierwszej randce!

Joanna wiedziała, że Andi to mężczyzna z przeszłością. Nie przeszkadzało jej to, że jest rozwodnikiem i ma dziecko z poprzedniego związku. Słyszała plotki, że w Bielsku-Białej, gdzie mieszkał, jest postrzegany jako niestały w uczuciach król życia żyjący na koszt bogatego ojca - biznesmena z Włoch. Joanna ignorowała ostrzeżenia, że nie znajdzie u jego boku szczęścia, bo... była szczęśliwa.

Andi rozkochał w sobie Asię. Po zaledwie kilku tygodniach od pierwszego spotkania zaproponował, by polecieli na romantyczne wakacje na Sardynię, gdzie - zupełnie niespodziewanie - poprosił ją, aby została jego żoną. Aktorka opowiadała później w wywiadach, że ukochany oświadczył się jej podczas kolacji w jednej z włoskich knajpek w Isola Rossa, a w dowód miłości podarował jej piękny pierścionek (pochwaliła się nim na InstaStories), który plotkarskie media "wyceniły" na sto tysięcy złotych!

"Mój narzeczony jest pół-Włochem. Byłam w szoku, że coś takiego wymyślił. Było strasznie romantycznie, widziałam chyba z siedem spadających gwiazd. Coś niesamowitego..." - potwierdziła Joanna Opozda w rozmowie z jednym z portali.

Joanna Opozda i Andi Mancin: Nie zdążyli rozsmakować się w życiu we dwoje

Andi Mancin nie był, gdy zaczął spotykać się z Joanną, osobą anonimową. Miał na swoim koncie zwycięstwa w kilku prestiżowych zawodach motocrossowych, był znanym w sportowym światku rajdowcem. Przez pewien czas prowadził nawet z Mariuszem Kałamagą i Stanisławem Kapielem-Bułecką program "Project 176" emitowany na antenie Extreme Sports Channel. Andi wystąpił też w jednym z odcinków kulinarnego show TVN "Ugotowani".

Joanna była w Andrzeju zakochana bez pamięci. Wcześniej nigdy nie mówiła w wywiadach o swoim życiu uczuciowym, a tym razem nie potrafiła się powstrzymać, by nie ekscytować się perspektywą poślubienia swojego "księcia z bajki". Podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polsat w 2018 roku opowiadała dziennikarzom, że planuje zamążpójście. Przy okazji zdementowała pogłoski, że zamierza razem z przyszłym mężem zamieszkać w słonecznej Italii.

Joanna i Andi sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Aktorka zamieściła nawet na Instagramie parę zdjęć z ukochanym, zostawiała serduszka pod fotkami, które on publikował w mediach społecznościowych... Nic nie wskazywało na to, że sielanka zakończy się, zanim para rozsmakuje się we wspólnym życiu.

Joanna Opozda i Andi Mancin: Tylko oni znają powód rozstania...

W grudniu 2018 roku Andi poleciał do Tajlandii... bez Asi. Aktorka nie mogła mu towarzyszyć. Nie wiadomo, co takiego stało się w kraju Tajów, ale coś musiało się stać, skoro Joanna Opozda zaraz po powrocie narzeczonego do Polski zerwała z nim i usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia, do których zapozowali razem.

Jak podało "Na żywo" Mancin bardzo przeżył rozstanie z Opozdą, a złamane serce leczył... alkoholem. W końcu jednak zapomniał o miłosnej porażce i znalazł sobie nową "princessę". Zwolnione przez Joannę miejsce u jego boku zajęła młoda piosenkarka Ewelina Lisowska.

Wkrótce po zerwaniu z przystojnym rajdowcem Joanna Opozda związała się z Antonim Królikowskim, co - jak powszechnie wiadomo - nie wyszło jej na dobre. Dziś najważniejszym mężczyzną w życiu aktorki jest roczny synek Vincent, którego wychowuje sama, czekając na rozwód z Antkiem.

Zobacz też:

Nikodem Rozbicki został zapytany o Julię Wieniawę. Jego reakcja zaskakuje

Alicja Bachleda-Curuś: Ojciec aktorki chorował na nieuleczalną białaczkę. Doświadczył cudu

Michał Żebrowski drwi ze Zbigniewa Ziobry. Zapozował z bronią za paskiem

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy