Michał Żebrowski drwi ze Zbigniewa Ziobry. Zapozował z bronią za paskiem

Michał Żebrowski słynie nie tylko z udanych kreacji filmowych i seriali. Może pochwalić się też nietuzinkowym poczuciem humoru. Ostatnio postanowił odtworzyć najświeższe zdjęcie Zbigniewa Ziobry. Polityk na jednej z konferencji prasowych został uwieczniony na fotografii, na której widać, że za paskiem trzyma przedmiot przypominający pistolet. Wersja Żebrowskiego rozbawiła jego fanów do łez!

Zarówno Michał Żebrowski, jak i jego żona, sporo czasu poświęcają na działalność w mediach społecznościowych. Dzielą się swoją codzienności, projektami zawodowymi, a nie rzadko komentują sytuację polityczną w kraju. Tak było i tym razem. Na profilu Michała Żebrowskiego pojawił się post, który bezpośrednio uderzał w Zbigniewa Ziobrę. 

Aktor postanowił nawiązać do ostatniego głośnego występu polityka. Minister sprawiedliwości pojawił się w poniedziałek w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu, a na późniejszej konferencji prasowej został przyłapany... z bronią schowaną za pasek spodni. Zdjęcie polityka bardzo szybko obiegło internet i uruchomiło lawinę memów. Rozgłos postanowił wykorzystać także Żebrowski. Gwiazdor "Na dobre i na złe" odtworzył słynną fotografię, a post podpisał krótkim, ale niezwykle zabawnym zdaniem.

Reklama

"Na wszelki wypadek #prokreatorgeneralny" - napisał pod zdjęciem, do którego zapozował z plastikowym pistoletem.

Fani aktora nie kryli rozbawienia. Pod postem posypały się wirtualne serduszka i grad komentarzy. 

Zacnie nabita pielucha; Jak zawsze w punkt;  Pampers i giwera - super dystans do siebie, Michale; Mistrz!; Oboje z Olą jesteście najlepsi. (...); Dobre, trafne odniesienie do sytuacji - czytamy.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy