Nikodem Rozbicki został zapytany o Julię Wieniawę. Jego reakcja zaskakuje

Nikodem Rozbicki jeszcze kilka miesięcy temu tworzył związek z Julią Wieniawą. Relacja pary nie przetrwała jednak próby czasu i aktorzy w październiku ogłosili, że nie są już razem. Jakie relacje łączą ich dzisiaj? Oboje unikają tego tematu jak ognia!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki uznawani byli za jedną z najlepiej dobranych i najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Kilka tygodni przed rozstaniem coraz częściej w mediach pojawiały się informacje o kryzysie w związku gwiazd. Aktorzy od jakiegoś czasu przestali się pojawiać razem na imprezach branżowych. Nie publikowali też wspólnych relacji w mediach społecznościowych. 

Reklama

Pod koniec października do związku pary nawiązał też raper Kosior. Na InstaStories opublikował wpis, który jednoznacznie świadczył o tym, że związek Wieniawy i Rozbickiego przeszedł do historii.

"Twój były to b*tch a*s" - napisał, oznaczając aktorkę.

Tuż po wpisie rapera do plotek o rozstaniu odnieśli się sami zainteresowani. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki opublikowali na Instagramie post, w którym potwierdzili, że nie są już parą. Dodali jednak, że wciąż łączy ich silna i przyjacielska więź. 

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!" - napisali.

Nikodem Rozbicki nie chce rozmawiać o Julii Wieniawie

Para, mimo rozstania, dość regularnie się widuje. Aktorzy spędzają ze sobą mnóstwo czasu, czym dają mediom plotkarskim powody do spekulacji. Jakiś czas temu Rozbicki i Wieniawa zostali przyłapani przez reporterów Pudelka na czułościach. Od tego czasu dziennikarze tylko szukają okazji, by potwierdzić, że aktorów wciąż łączy uczucie. Ostatnio "Fakt" postanowił zapytać gwiazdora, czy czy nie męczy go popularność, szczególnie w prywatnych sytuacjach. Aktor, wyczuwając podstęp, odpowiedział bardzo wymijająco.

- To zazwyczaj jest miłe i czasem trzeba po prostu znaleźć czas na to, by uciec do miejsca, gdzie możemy być sami i możemy odpocząć od ludzi. To jest też wpisane w mój zawód. Dlatego też zacząłem prowadzić domki, w których można się odciąć od miasta, od bodźców, od fanów, sąsiadów - powiedział.

Dziennikarza to nie zraziło i zapytał wprost, czy Rozbicki do swoich domków zabiera również Julię Wieniawę. 

Aktor nie zamierzał jednak zwierzać się z tej prywatnej kwestii i posłał do kamery jedynie całuska, uznając wywiad za zakończony. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Nikodem Rozbicki | Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy