Reklama

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc. Odzew ją zaskoczył!

Joanna Opozda niedawno została mamą, a ostatnio poinformowała swoich fanów, że martwi się o syna. Gwiazda zwróciła się do nich o pomoc, a odzew przeszedł jej oczekiwania.

Joanna Opozda jest aktorką, którą widzowie doskonale znają z ról w "Pierwszej miłości" i w "Barwach szczęścia". Niebawem jej talent będziemy mogli podziwiać również w kolejnej produkcji, gwiazda już jakiś czas temu zdradziła, że pojawi się w nowym sezonie serialu "Mecenas Porada".

Reklama

Joanna Opozda prosi o pomoc

Mały Vincent przechodzi teraz przez trudny okres ząbkowania. W związku z tym Joanna Opozda zwróciła się do swoich fanów z prośbą o radę. 

Internauci chętnie podzielili się z aktorką swoją wiedzą, a rady okazały się skuteczne, za co gwiazda serdecznie podziękowała

Joanna Opozda: Głośny ślub i rozstanie

Ślub Opozdy i Królikowskiego odbył się w sierpniu 2021 roku i był jednym z najgorętszych medialnych wydarzeń ostatnich lat. Zaledwie kilka tygodni po hucznym weselu małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Aktorka bardzo ciężko zniosła ciążę, borykała się z problemami zdrowotnymi i jak donoszą media ze wszystkim radziła sobie bez wparcia partnera

Antek Królikowski w tym czasie miał imprezować, zdradzać, a ostatecznie, na kilka dni przed porodem, zostawić małżonkę.

Od tego momentu wiele się wydarzyło, a w ostatnich dniach miedzy byłymi partnerami znów zaczęło dochodzić do ostrych spięć. Już wkrótce, bo we wrześniu, odbędzie się pierwsza rozprawa rozwodowa małżonków. Wiadomo że Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie Królikowskiego. W trudnych chwilach po rozstaniu i w oczekiwaniu na sądowe unieważnienie małżeństwa może liczyć jednak na ogromne wsparcie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy