Joanna Jabłczyńska w drapieżnym bikini! Internauci zachwyceni

Joanna Jabłczyńska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej medialna kariera rozpoczęła się wiele lat temu, gdy była jeszcze dzieckiem. Dziś 36-latka ma na swoim koncie wiele występów w spektaklach, filmach i serialach.

Joanna Jabłczyńska: Kariera

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola w telenoweli "Na Wspólnej", w której gra nieprzerwanie od 2003 roku. Jabłczyńska pojawiła się również w kilku programach rozrywkowych, takich jak "Taniec z Gwiazdami", "Agent - Gwiazdy" czy "Twoja twarz brzmi znajomo".

Joanna Jabłczyńska: Instagram

36-letnia aktorka doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. Joanna Jabłczyńska prężnie rozwija instagramowy profil. Dotychczas jej internetową galerię zdjęć zaobserwowało ponad 105 tys. użytkowników sieci z całego świata, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Gwiazda "Na wspólnej" często dzieli się w mediach społecznościowych zachwycającymi kadrami, które przyciągają uwagę internautów. Niedawno dwie takie fotografie wzbogaciły jej konto na Instagramie.

Reklama

Joanna Jabłczyńska: W bikini na wakacjach

Joanna Jabłczyńska wybrała się na krótki urlop do Kopenhagi - stolicy Danii. Stamtąd 36-latka przesłała fanom dwa zjawiskowe zdjęcia. Aktorka pozuje na nich w drapieżnym bikini i odważnie prezentuje umięśniony brzuch. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się w podpisie, że pogoda, mimo niesprzyjających prognoz, naprawdę dopisała!

Obserwatorzy błyskawicznie zareagowali na publikację Jabłczyńskiej i obsypali ją komplementami:

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Ernest Musiał: Aktor na zdjęciu z córką! "Wpatrzona jak w obrazek"

Cezary Żak bierze przykład z hollywoodzkich aktorów. Tak spędza wakacje

Anna Wendzikowska chłodzi się w basenie. Jak syrena!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska | Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy