Anna Wendzikowska chłodzi się w basenie. Jak syrena!

Anna Wendzikowska regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia ze swoich wakacyjnych przygód oraz życia prywatnego. Niedawno wrzuciła zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnię internautów. Celebrytka zapozowała w basenie, mając na sobie wyjątkowy strój kąpielowym.

Anna Wendzikowska - kariera

Anna Wendzikowska to dziennikarka z wykształcenia, jednak w swojej karierze sprawdziła się również jako aktorka - w uwielbianym przez Polaków serialu "M jak Miłość" zagrała Monikę Ochman. Sympatią widzów cieszyła się jako reporterka programu telewizyjnego "Dzień Dobry TVN". Na początku tego miesiąca Wendzikowska poinformowała, że odchodzi z programu. Prywatnie jest mamą dwóch córek: Kornelii i Antoniny.

Zobacz również: 

Anna Wendzikowska żegna się z "Dzień dobry TVN"

Reklama

Anna Wendzikowska: Największa podróżniczka wśród celebrytek?

Anna Wendzikowska w zmysłowym wydaniu! Półnaga gwiazda zachwyciła fanów!

Anna Wendzikowska - Instagram

Anna Wendzikowska jest aktywna nie tylko w telewizji. Prowadzi ona swój profil na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty i relacje. Największą pasją dziennikarki są podróże i to właśnie kadry z egzotycznych wypraw stanowią główny temat jej profilu. Oprócz tego nie brakuje zdjęć z treningów tańca na rurze. Jej profil jest obserwowany przez prawie 500 tysięcy osób! Ostatnio opublikowane zostało kolejne, fantastyczne zdjęcie!

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym

Do instagramowej biblioteki zdjęć Anny Wendzikowskiej trafił kolejny, gorący kadr. Dziennikarka w czarnym stroju kąpielowym zanurza swe ciało w basenowej wodzie. Strój idealnie podkreśla walory jej sylwetki, tym samym eksponując jej biust. Fani nie kryją zachwytu: "Piękna!", "Kocham Panią!", "Piękne zdjęcie", "Super!".

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy