Ernest Musiał: Aktor na zdjęciu z córką! "Wpatrzona jak w obrazek"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał poznali się na planie serialu paradokumentalnego "19+", w którym oboje grali główne role. Dwa lata temu zakochani w sobie aktorzy wzięli ślub, a w lutym tego roku poinformowali za pośrednictwem Instagrama, że spodziewają się pierwszego dziecka. Po kilku miesiącach w końcu nadszedł piękny moment. 24 lipca Małgorzata urodziła zdrową córeczkę, a Ernest został ojcem.

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał wychowują córkę

Niedawno aktorzy znani z serialu "19+" ujawnili imię pociechy. Para postawiła na oryginalny wybór, ponieważ ich córka nazywa się Nel. Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał chętnie mówią internetowej publice o wychowywaniu córeczki. Czasami odpowiadają też na pytania zaciekawionych fanów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat opieki nad dzieckiem. Od narodzin pociechy ich instagramowe profile są wypełnione uroczymi fotografiami z maleństwem.

Ernest Musiał z córką

Gwiazda serialu "19+" opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkową fotografię. Na najnowszym kadrze Ernest czule obejmuje małą Nel. Łatwo zauważyć, że córka wniosła sporo radości do życia aktorskiej pary.

Reklama

Na reakcję ze strony fanów nie trzeba było czekać długo. Oprócz gigantycznej ilości serduszek, świeżo upieczeni rodzice otrzymali również mnóstwo ciepłych słów od zachwyconych użytkowników sieci:

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Cezary Żak bierze przykład z hollywoodzkich aktorów. Tak spędza wakacje

Anna Wendzikowska chłodzi się w basenie. Jak syrena!

Jennifer Aniston jest znowu zakochana? Zauroczyła znanego aktora

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ernest Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy