Cezary Żak bierze przykład z hollywoodzkich aktorów. Tak spędza wakacje

Cezary Żak spędza wakacje w swojej posiadłości na Mazurach. Aktor znany z "Miodowych lat" i "Rancza" w humorystyczny sposób pochwalił się nowym hobby. Spróbował swoich sił w nietypowym sporcie wodnym.

Cezary Żak dla fanów pozostanie Karolem Krawczykiem, motorniczym tramwaju z serialu komediowego "Miodowe lata", który przez wiele lat bawił polskich widzów wraz z kanalarzem Tadeuszem Norkiem (w tej roli Artur Barcić). Żak zdobył też serca widzów w serialu "Ranczo", gdzie grał aż dwie rolę Księdza i Wójta.

Cezary Żak na wakacjach

Cezary Żak wraz z żoną, Katarzyną mają posiadłość na Mazurach, gdzie chętnie spędzają wakacje. Ostatnio aktor postanowił nabyć nowych doświadczeń i spróbować swoich sił w sporcie wodnym.

Żak na Instagramie opublikował dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich znajdują się hollywoodzcy aktorzy - Matthew McConaughey i Woody Harrelson, którzy siedzą na desce typu SUP (stand up paddle). Na drugim opublikował... siebie w dokładnie takiej samej pozie.

Reklama

Stand up paddle to sport wodny, który polega na poruszaniu się po wodzie na desce, wyglądem przypominającej surfingową. 

Zabawna fotografia zachwyciła fanów. "Jedyna różnica, jaką widzę, to to, że na pierwszym zdjęciu woda jest czysta" - napisał jeden z nich.

Zobacz też:

Katarzyna Żak zachwyca na zdjęciach z wakacji

Anna Wendzikowska chłodzi się w basenie. Jak syrena!

Daria Ładocha na nagim zdjęciu! Gwiazda TVN pokazała za dużo?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama