Reklama

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Miał być ślub, skończyło się rozstaniem!

Niewiele brakowało, a serialowa Lucy z "Rancza" i głowa rodziny Boskich z "rodzinki.pl" byliby... małżeństwem w realnym życiu. Niewiele osób pamięta, że w latach 90. dwie popularne polskie gwiazdy - Ilonę Ostrowską oraz Tomasza Karolaka - połączyło płomienne uczucie.

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Byli parą!

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak poznali się podczas studiów. Gwiazda "Rancza" była wtedy studentką wydziału aktorskiego krakowskiej PWST we Wrocławiu, a Tomasz Karolak studiował w Krakowie. Podobno szybko nawiązali kontakt i świetnie się dogadywali. Na łamach magazynu "Na Żywo" wypowiadał się swego czasu znajomy pary. Mówił:

"Natychmiast między nimi zaiskrzyło. Byli piękną parą, nierozłączni, każdą chwilę spędzali razem. Ilona dla Tomka rzuciła swojego ówczesnego chłopaka. Resztę wakacji zostawili już tylko dla siebie".

Reklama

Na drodze do szczęścia pary stanęła jednak... odległość. Choć Tomasz Karolak starał się jak najczęściej odwiedzać Ilonę Ostrowską. Nic nie mogło stanąć mu na przeszkodzie.

Aktor był na tyle zakochany, że był gotów jak najszybciej oświadczyć się odtwórczyni serialowej Lucy. Wszystko miał już zaplanowane.

"Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana..." - wspominał.

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Dlaczego się rozstali?

Jednak dystans oraz natłok pracy i innych obowiązków miał coraz większy wpływ na ich związek. Ilona Ostrowska w tamtym czasie czuła się bardzo samotna.

"Było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, samotne godziny spędzone w pociągu. Ale umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności (...) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że nie chcę już zabawy w związek na odległość" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Okazuje się jednak, że to nie odległość była przyczyną rozstania Ilony Ostrowskiej i Tomasza Karolaka. Ich związek zakończyła... zdrada. Kiedy aktor postanowił zrobić niespodziankę Ostrowskiej i bez zapowiedzi odwiedził ją we Wrocławiu, jego świat legł w gruzach. W mieszkaniu zastał innego mężczyznę.

Krótko potem doszło do rozstania.

Dzisiaj i Tomasz Karolak, i Ilona Ostrowska ułożyli sobie życie na nowo. Pozostają przyjaciółmi i często realizują wspólnie różne projekty.

Aktorka  dzieli swój czas pomiędzy duże projekty filmowe oraz serialowe. Przez lata grała w "Na dobre i na złe", a ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w filmach "Pod wiatr" i "Druga połowa" oraz serialu "Osaczony". Prywatnie jest partnerką Patryka Stawińskiego. Wcześniej była związana z Jackiem Borcuchem i Krzysztofem Garbaczewskim.

Tomasz Karolak zagrał w 2021 roku jedną z głównych ról w serialu "Kuchnia" i "Lepsza połowa", a już niedługo zobaczymy go w filmie "Szczęścia chodzą parami". Życie uczuciowe aktora było dość burzliwe. Był związany m.in. z Magdaleną Boczarską, Magdaleną Lamparską i Violą Kołakowską.

Zobacz też:

Karolina Chapko planuje... rozstanie z mężem i synkiem

Julia Kamińska rozpala zmysły w czerwonym kostiumie!

Mieczysław Gajda: Latami tkwił w toksycznym związku! Zniszczyła go... miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL