Reklama

Julia Kamińska rozpala zmysły w czerwonym kostiumie!

Julia Kamińska pokazała na Instagramie nowe zdjęcie pochodzące z odważnej sesji zdjęciowej. Na ujęciu "rządzi" kolor czerwony, a aktorka i piosenkarka - odziana w skąpy strój - odważnie prezentuje swoje wdzięki. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego kadru!

Julia Kamińska to gwiazda wielu talentów; z wykształcenia germanistka, serca serialowych widzów skradła jako urocza i ambitna Ula Cieplak - główna bohaterka "BrzydUli". Niedawno zakończyła się emisja kontynuacji projektu, za który scenariuszowo odpowiadał m.in. Piotr Jasek. W ostatnim czasie Julia Kamińska mogła się również sprawdzić w roli jurorki w programie: "Mask Singer", a także zaprezentowała fanom najnowszy utwór nagrany wspólnie ze Skubasem.

ReklamaMimo natłoku obowiązków Julia Kamińska nie zapomina o swoich fanach, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Jej Instagram jest pełen kolorowych migawek ukazujących aktorkę w rozmaitych wydaniach, a Kamińska niejednokrotnie udowadniała, że przed obiektywem aparatu czuje się równie śmiało jak przed kamerą czy na scenie! Tym razem serialowa Urszula postawiła na nieco ostrzejsze wydanie, pozując w skąpym, czerwonym stroju.


Julia Kamińska rozgrzała internet

Wyraziste tło, magnetyczne spojrzenie i zgrabne ciało w kusym kostiumie - właśnie tak Julia Kamińska stanęła do fotografii, która następnie trafiła do jej instagramowej galerii. Reakcja internautów na taki widok mogła być tylko jedna!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL