Ida Nowakowska: Miała wypadek na planie śniadaniówki! Czy wróci do programu?

Czy Ida Nowakowska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"? Gwiazda telewizji postanowiła odpowiedzieć na to pytanie za pośrednictwem Instagrama?

Ida Nowakowska miała wypadek w "Pytaniu na śniadanie"

Ostatni wtorek Ida Nowakowska zapamięta na długo. 32-letnia prezenterka miała wtedy jak zwykle poprowadzić program "Pytanie na śniadanie", jednak tuż przed wejściem na antenę spotkał ją nieprzyjemny wypadek. Choć pojawiła się przed kamerą i doprowadziła wydanie do końca, to nie bez bólu.

Zaraz po pracy prezenterka musiała odwiedzić okulistę. Sytuacja okazała się poważna, bo lekarz stwierdził u niej uszkodzenie rogówki.

Kiedy Ida Nowakowska wróci do "Pytania na śniadanie"?

Od czasu niefortunnego zdarzenia na planie "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska nie wraca do pracy, a widzowie nie przestają się o nią martwić i zastanawiają się, kiedy znów będą mogli zobaczyć ją na ekranach swoich telewizorów. 32-latka nie ukrywa, że bardzo chciałaby znów stanąć przed kamerą, ale nic nie jest jeszcze pewne. Jak powiedziała "Super Expressowi", ma jednak nadzieję, że uda jej się pojawić w "PnŚ" we wtorek 31 stycznia.

Reklama

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk: Zdjęcie partnera i syna Milana na Instagramie. Fani zachwyceni!

Krzysztofa Kolbergera i znaną dziennikarkę przez 20 lat łączyła miłość... inna niż wszystkie!

Piotr Gembarowski: Niezwykła historia dziennikarza. Jeden błąd przekreślił jego karierę

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama