Agnieszka Włodarczyk: Zdjęcie partnera i syna Milana na Instagramie. Fani zachwyceni!

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci nowe zdjęcie, na którym są jej życiowy partner Robert Karaś oraz syn pary. Serce internautów skradł mały Milan, wpatrujący się prosto w obiektyw. "Do schrupania", "Super chłopaki" - można przeczytać w komentarzach.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś mają syna Milana

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w lipcu 2021 roku zostali rodzicami. Aktorka znana z takich seriali, jak "13 posterunek", "Plebania" i "Pierwsza miłość" urodziła syna, który otrzymał imię Milan.

Od tamtej pory szczęśliwa mama chętnie dzieli się na Instagramie uroczymi migawkami z pociechą w roli głównej. O tym, że Milan rośnie jak na drożdżach, świadczyć mogą najnowsze fotografie, jakie raz po raz trafiają na instagramowy profil Agi Włodarczyk. Niedawno aktorka pochwaliła się kadrem, na którym jej mężczyźni wpatrują się prosto w obiektyw.

Reklama

"Moje szczęścia" - brzmi krótki, aczkolwiek wiele zdradzający opis.

Fotografia zachwyciła internautów. "Słodziaki, a Miluś do schrupania", "Milan jak z obrazka normalnie", "Cudne zdjęcie", "Super chłopaki" - komentują fani pod zdjęciem.

Agnieszka Włodarczyk: Kariera, filmy, seriale, programy

Agnieszka Włodarczyk ma na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach i programach telewizyjnych. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w głośnym projekcie Macieja Ślesickiego "Sara", a następnie były takie tytuły, jak m.in. "13 posterunek", "Plebania", "Pierwsza miłość", "E=mc²", "Nigdy w życiu". Gwiazda chętnie pojawiała się także w rozmaitych telewizyjnych produkcjach - w 2007 roku wygrała pierwszą edycję programu "jak Oni śpiewają", a w 2014 roku zajęła drugie miejsce w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Agnieszka Włodarczyk prywatnie od kilku lat jest w szczęśliwym związku z triathlonistą Robertem Karasiem. Od lipca 2021 roku ich rodzina jest pełniejsza o Milana, który - jak widać po zamieszczonych komentarzach - skradł serca nie tylko dumnych rodziców, ale też użytkowników Instagrama obserwujących profil aktorki.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama