Reklama

Florence Pugh odsłania ciało! Nie boi się krytyki!

Florence Pugh, gwiazda takich filmów jak "Małe kobietki" czy "Czarna wdowa" ponownie wywołuje spore kontrowersje. Na Tydzień Mody w Paryżu wybrała dość skąpy strój, który mocno eksponował jej biust. To nie pierwszy raz kiedy aktorka odsłania ciało - często ubiera odważne kreacje. Gwiazda nie boi się hejtu i jak mówi chce promować ciało pozytywność.

Florence Pugh to brytyjska aktorka znana z takich hitów kinowych jak "Małe kobietki", "Czarna wdowa" czy też "Lady M.". Gwiazda interesuję się modą i kocha z nią eksperymentować. Na wielkich wydarzeniach często pokazuje się w stylizacjach, obok których ciężko przejść obojętnie. Celebrytka nie boi się ubrać odważnych, skąpych i dość kontrowersyjnych stroi.

Florence Pugh: Skąpy strój na Tygodniu Mody

Filmowa gwiazda wybrała się ostatnio na Tydzień Mody do Paryża, gdzie mocno przykuła uwagę paparazzi. Florence po raz kolejny postawiła na widoczną i mocną stylizację. Ubrała prześwitujący komplet zdobiony cekinowymi wzorkami. U góry aktorka miała założony bardzo krótki top, który mocno eksponował jej piersi oraz odkrywał część brzucha. 26-latka nie miała  pod nim stanika. Natomiast jej dolna część stroju składała się z równie zdobionych, lecz prześwitujących spodni.

Reklama

To nie jedyny raz kiedy aktorka zadziwiła swoich fanów. Kilka miesięcy wcześniej na jednym z pokazów mody organizowanych w Rzymie również ubrała dość kontrowersyjną stylizację. Gwiazda postawiła na różową, w całości prześwitującą sukienkę. Florence nie ubrała pod nią stanika, przez co jej sutki były bardzo widoczne. Wywołało to niemałe poruszenie w internecie.

Florence Pugh: Ciałopozytywność. To chce pokazać swoimi strojami!

Aktorka nie zamierza siedzieć cicho i aktywnie zabiera głos w mediach na temat ciałopozytywności. Swoimi kreacjami chce przełamać tabu oraz sprzeciwić się osobom, mówiącym co powinny nosić kobiety, a czego już nie. Pragnie, aby każdy akceptował swoje ciało, takim jakie jest. Wynika to z faktu, że sama jako nastolatka zmagała się z dużymi problemami. Uważała swój wygląd za wadliwy.

Florence zaznacza, że wielokrotnie spotkała się z falą krytyki, która bezpośrednio uderzała w jej odważne stylizacje. Co ciekawe w znacznej większości hejterami byli mężczyźni. Używali przy tym często wulgarnych zwrotów. Aktorka napisała o tym na swoich social mediach.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek świętuje okrągłe urodziny. Pokazała wyjątkowe kadry!

Przemek Kossakowski wydał książkę. O czym opowiada?

Ilona Łepkowska krytykuje Piotra Kraśkę. "Gadał bzdury"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy