Reklama

Katarzyna Cichopek świętuje okrągłe urodziny. Pokazała wyjątkowe kadry!

Ile lat ma Katarzyna Cichopek? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła sama aktorka, publikując na Instagramie osobisty wpis: tak rozpoczęła świętowanie urodzin! W komentarzach nie zabrakło życzeń skierowanych w stronę gwiazdy "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek świętuje! Aktorka doskonale znana widzom "M jak miłość" 7 października obchodzi 40. urodziny i z tej okazji sprawiła sobie sentymentalną podróż w przeszłość, publikując uroczy filmik. Nagranie tworzą zdjęcia i filmiki przedstawiające Kasię Cichopek z okresu dzieciństwa: pojawiło się naprawdę sporo rozkosznych kadrów!

Aktorka wzbogaciła post o wpis, w którym nawiązuje do minionego czasu:

Reklama

Z kolei internauci wprost zasypali gwiazdę życzeniami z okazji jej święta: swoje słowa pozostawiły m.in.: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Marzena Rogalska, Agata Rubik i Agnieszka Sienkiewicz.

Katarzyna Cichopek: "M jak miłość", kariera i życie osobiste

Katarzyna Cichopek weszła do świata show-biznesu w bardzo młodym wieku. Od samego początku występuje bowiem w serialu: "M jak miłość", który zadebiutował prawie 22 lata temu! Grana przez nią postać – Kinga Zduńska (wcześniej Filarska) nie miała w życiu łatwo: najpierw jej rodzice sprzeciwiali się związkowi dziewczyny z Piotrem Zduńskim (Marcin Mroczek), a potem Kinga musiała mierzyć się z poważnymi konsekwencjami wypadku: przez chwilę była nawet niewidoma! W trudnych chwilach Kinga zawsze mogła liczyć na wsparcie ukochanego partnera, a także przyjaciółki: Magdy (Anna Mucha).

Rola Kingi przyniosła Katarzynie Cichopek sporą rozpoznawalność, co zaowocowało kolejnymi telewizyjnymi projektami. W 2005 roku w parze z Marcinem Hakielem wygrała 2. edycję programu: "Taniec z Gwiazdami", a następnie reprezentowała kraj w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie.

Kasia Cichopek miała również okazję sprawdzić się tako jako prowadząca programy: "Jak oni śpiewają?" oraz "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje". Od 2020 roku zasila szeregi zespołu "Pytania na śniadanie", najczęściej pojawiając się u boku Macieja Kurzajewskiego.

W ostatnich miesiącach głośno było o życiu prywatnym aktorki. W marcu świat mediów obiegła bowiem informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, z którym była związana od udziału w "TzG". Para wzięła ślub w 2008 roku i doczekała się dwójki dzieci: Adama i Heleny.

Katarzyna Cichopek aktywnie działa też w mediach społecznościowych, publikując na Instagramie rozmaite kadry zarówno z jej życia prywatnego, jaki prosto z planów telewizyjnych produkcji. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy