Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazuje archiwalne zdjęcie. "Mój SYN. Moja DUMA"

Dagmara Kaźmierska, znana z programu "Królowe życia" opublikowała wzruszający post z archiwalnym zdjęciem. Na fotografii pozuje razem z synem, Conanem z lat niemowlęcych, a dla porównania wrzuciła również aktualne zdjęcie. "Światło mojego życia" - opisuje gwiazda.

Dagmara Kaźmierska - Instagram

Dagmara Kaźmierska, dobrze znana widzom programu "Królowe życia", aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikowane przez nią treści cieszą się niemałym zainteresowaniem ze strony internetowej publiczności. Instagramowy profil celebrytki śledzi 1,1 mln osób. I choć jesienią na ekranie nie zobaczymy już nowych odcinków telewizyjnego show, gwiazda "Królowych życia" pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem sieci.

Jeszcze jakiś czas temu produkcja poinformowała o zawieszeniu zdjęć. Opublikowano komunikat, w którym przyznano, że przyszedł czas na przerwę i odpoczynek:

Reklama

Dagmara Kaźmierska dalej pozostaje jednak aktywna, a posty oraz relacje z dnia codziennego pojawiają się w jej wirtualnej galerii zdjęć regularnie.

Gwieździe wspomnianego wyżej programu często towarzyszą bliscy. Wśród nich znalazł się m.in. jej ukochany syn – Conan.

Dagmara Kaźmierska - syn, Conan Kaźmierski

Internetowy album gwiazdy skupia się na materiałach obrazujących jej życie prywatne i zawodowe. Celebrytka dzieli się z obserwatorami fotografiami z wyjazdów, tropikalnych wakacji, rozmaitych projektów, jak i rodzinnych sukcesów. Ostatnio relacjonowała chociażby otwarcie lodziarni "Beza krówka". Conan Kaźmierski wystartował ze swoim pierwszym lokalem!

Dagmara Kaźmierska: Kadry z rodzinnego archiwum

Teraz Kaźmierska pochwaliła się unikalnymi kadrami z rodzinnego archiwum. Zapozowała z małą pociechą na rękach. Użytkownicy sieci mogą zobaczyć, jak Conan wyglądał jeszcze w okresie wczesnego dzieciństwa. Jak dowiadujemy się z opisu, celebrytka świętuje urodziny syna. Pod postem zamieściła poruszający wpis, który obrazuje relację na linii matka-dziecko.

Dalej podkreśla m.in., że ważne jest, aby: "dawać swoim dzieciom siłę nie tylko werbalnie, ale i swoją podświadomością, myślami. Bo od kogo mają brać dobrą energię, jak nie od Nas, ich rodziców". Kaźmierska składa życzenia nie tylko synowi, ale i fanom:

W sekcji komentarzy sypią się życzenia i gratulacje:

"Pięknie napisane"

"Najlepsze życzenia dla Conanka"

"Dużo zdrowia Conan. Spełnienia marzeń"

"Jejku, jaki mały cudny Conanek. Wszystkiego najlepszego dla pani synka! Całusy dla was!"

"Cudowna Mama"

"Gratuluje takiego wspaniałego syna"

"Najlepszego dla syna. Pozdrawiam Panią"

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z partnerką syna

Klaudia El Dursi miała kosztowny wypadek. Co się stało?

Polska aktorka w stroju kąpielowym. Radosław Pazura nagrał wideo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL