Reklama

Polska aktorka w stroju kąpielowym. Radosław Pazura nagrał wideo

Dorota Chotecka jest obecna w świecie show-biznesu już od wielu lat. W pamięci widzów zapisała się charakterystycznymi rolami w takich serialach, jak m.in.: "13 posterunek", "Miodowe lata" czy "Ranczo". Prywatnie 56-letnia aktorka niezmiennie tworzy szczęśliwy związek z Radosławem Pazurą; pobrali się w 2003 roku, ale ich uczucie rozpoczęło się dużo wcześniej. W 2007 roku małżonkowie zostali rodzicami: na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała imiona: Klara Maria.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura stanowią jedno z najlepiej dobranych "medialnych" par. Obydwoje niezwykle cenią sobie prywatność i nie wszystkim dzielą się z internautami obserwującymi ich poczynania w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że pozostawiają swoich fanów w niewiedzy - wręcz przeciwnie! Aktorka stała się aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie publikuje rozmaite posty. Humor, radość i pozytywna energia: to elementy, które sprawiają, że nie sposób przejść obojętnie obok wpisów gwiazdy. Niedawno Dorota Chotecka wstawiła krótki filmik, na którym prezentuje się w wakacyjnym wydaniu. Nagranie ma dość zaskakujący finał...

Reklama

Dorota Chotecka w stroju kąpielowym

Na wideo widać, jak Dorota Chotecka - odziana w dwuczęściowy strój kąpielowy - relaksuje się w zadaszonym pomieszczeniu. W pewnym momencie operujący kamerą Radosław Pazura zwraca się do partnerki słowami: Uważaj, paparazzi.

Mocno zaintrygowana aktorka szybko kieruje swój wzrok w stronę... niedaleko przelatujących paralotniarzy! Niewinny żart męża wywołał wybuch śmiechu u aktorki, która dodała w opisie:

Publikacja serialowej Danusi z "Miodowych lat" wywołała uśmiech na twarzach internautów, którzy pozostawili po sobie "ślad" w postaci komentarzy i wirtualnych "serduszek".
A jaki jest Wasz sposób na poprawę humoru?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Komisarz Alex": Czworonożny detektyw znów będzie miał nowego opiekuna?

"M jak miłość". Śmierć w serialu? Ten wpis wywołał burzę!

"Wiedźmin 3": Henry Cavill na pierwszym zdjęciu z planu serialu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL