Borys Szyc i Kaja Śródka kochali się i kłócili. Alkohol zniszczył ich związek?

Borys Szyc, którego jeszcze w czerwcu będziemy mieli okazję oglądać w głównej roli w nowym serialu SkyShowtime „Warszawianka”, od kilku lat jest bez pamięci zakochany w swojej żonie Justynie, którą nazywa miłością swojego życia. Nie jest tajemnicą, że zanim ją poznał, skakał z kwiatka na kwiatek i zmieniał partnerki jak rękawiczki. Najdłużej, bo prawie trzy lata, aktor spotykał się z projektantką Kają Śródką. Mówiło się nawet, że planują ślub... Dlaczego im nie wyszło?

"Po pierwsze kobiety, po drugie kobiety, po trzecie kobiety" - żartował kiedyś Borys Szyc pytany, co jest dla niego najważniejsze w życiu.

Kiedy 19 lat temu Borys Szyc został ojcem (Sonia zadebiutowała w tym roku u boku taty w czekającym na premierę filmie "Miało cię nie być"), wydawało się, że wreszcie się ustatkuje i zrezygnuje z kolejnych podbojów. Okazało się, że z Anną Bareją - mamą Soni - nie wytrzymał długo... Zostawił ją dla tajemniczej Marii, która jednak niezbyt długo mogła się chwalić, że jest dziewczyną "tego" Szyca.

Reklama

Wiosną 2009 roku Borys pokazał się na jednej z imprez modowych w towarzystwie uroczej blondynki. Tabloidy szybko zidentyfikowały ją jako początkującą projektantkę Kaję Śródkę.

"Czy Kaja jest wreszcie tą kobietą, której uda się poprowadzić aktora do ołtarza?" - zastanawiało się "Życie na gorąco".

Borys Szyc: Kaja Śródka miała być jego miłością na całe życie

Kaja Śródka była drugą - po Annie Barei - kobietą, którą Borys Szyc przedstawiał jako swoją narzeczoną. Anna, choć zapewniał w wywiadach, że jest "tą jedyną", nie doczekała się jednak oświadczyn.

"Ania tak, małżeństwo nie" - wyznał "Twojemu Imperium", odpowiadając na pytanie, czy zamierza zalegalizować swój związek z matką Soni.

Kiedy ich córka miała rok, Borys odszedł od Anny.

Po rozstaniu z Bareją Borys wrócił do kawalerskiego życia. Nie stronił od mocno zakrapianych imprez, przygodnych i krótkotrwałych romansów oraz zabaw do białego rana. Jego znajomi twierdzili, że tak właśnie zachowuje się Borys, gdy nie ma... kobiety. On sam deklarował: "Mam ochotę na kolejny związek, ale to jest trudne, bo jest Sonia. I myślę sobie: jak mam ją poznać z tą nową kobietą?"

Nagle jednak aktor przestał bywać na bankietach, przestał pokazywać się z kieliszkiem w dłoni.

"Na pewno spotkał znowu jakąś dziewczynę" - mówili ci, którzy dobrze go znali.

Nie mylili się. Niestety, związek aktora z tajemniczą Marią, nie przetrwał próby czasu. Byli parą zaledwie kilka miesięcy.

Borys Szyc i Kaja Śródka: On pił, a ona nie mogła tego znieść, więc pokazał jej drzwi

W 2009 roku miejsce w sercu i u boku Szyca zajęła Kaja Śródka. Choć znajomi aktora prorokowali, że to kolejny związek "na chwilę" i że Kaja wyjdzie z niego "poraniona", Borys udowodnił, że potrafi kochać dłużej niż pół roku.

Kaja i Borys nie kryli, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ci, którzy dobrze ich znali, twierdzili jednak, że za zamkniętymi drzwiami ich mieszkania dochodzi do naprawdę potężnych awantur. Faktem jest, że Szyc miał wtedy poważny problem z alkoholem (przyznał, że był uzależniony), a Kaja po prostu nie znosiła, gdy wracał do domu ledwo trzymając się na nogach.

Kaja Śródka miała nadzieję, że dzięki niej i dla niej Borys przestanie pić. Aktor pewnego grudniowego dnia 2011 roku, po kolejnej awanturze, niespodziewanie poprosił Kaję, żeby spakowała swoje rzeczy i opuściła jego mieszkanie. Opowiadał później znajomym, że był zmęczony ciągłą szarpaniną z ukochaną.

Po rozstaniu ze Śródką Borys przez jakiś czas spotykał się ze stylistką Zofią Ślotałą, ale szczęście znalazł dopiero u boku Justyny Nagłowskiej. To ona wyrwała go ze szponów nałogu... Dziś są już cztery lata po ślubie i wychowują 3-letniego synka Henryka.

Kaja Śródka też znalazła swoją drugą połówkę w osobie dziennikarza Patryka Mikiciuka. Owocem ich miłości jest 9-letni już syn Teodor.

Zobacz też:

Zdzisława Guca: Gwiazda TVP chciała zrobić karierę w polityce. Słono za to zapłaciła

Adam Giza to człowiek wielu pasji. Co wiemy o nowym prezenterze "Panoramy"?

"Jeden z dziesięciu": Te odpowiedzi uczestników rozśmieszyły widzów! Wpadki na antenie 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama