Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym. Chwali się zdjęciem z urlopu

Anna Wendzikowska znów wprowadziła obserwujących ją na Instagramie fanów w zachwyt. Opublikowała zdjęcie ze swojego wypoczynku na Bali. Na fotografii użytkownicy serwisu mogą zobaczyć ją pozującą w mocno wyciętym stroju kąpielowym.

Anna Wendzikowska: Zdjęcia z wypoczynku na Bali

Anna Wendzikowska niedawno wybrała się na kolejny zagraniczny wyjazd. Dziennikarka za cel podróży obrała słoneczną wyspę Bali. Na wakacjach towarzyszy jej m.in. Katarzyna Glinka - aktorka znana serialu "Barwy szczęścia". We wtorek wieczorem Wendzikowska opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie z urlopu. Na zdjęciu zrobionym na plaży można zobaczyć 41-latkę w mocno wyciętym stroju kąpielowym.

Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod wpisem Anny błyskawicznie pojawiły się komplementy:

Anna Wendzikowska: Instagram

Reklama

Wendzikowska doskonale wie, jak zwrócić uwagę fanów. 41-letnia celebrytka chętnie publikuje na Instagramie zjawiskowe fotografie, na których podkreśla kobiecość. Dużym zainteresowaniem cieszą się również jej zdjęcia z zagranicznych podróży, w które bardzo często się wybiera. Dziennikarka zgromadziła na Instagramie już ponad pół miliona obserwujących, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Anna Wendzikowska: Kariera

Anna Wendzikowska rozpoczynała medialną karierę jako aktorka. Ponad 20 lat temu zagrała w serialu "Lokatorzy", a później przez kilka lat występowała w telenoweli "M jak miłość". Gdy w 2018 roku urodziła drugą córkę, zrezygnowała z aktorstwa, aby poświęcić się pracy dziennikarskiej. Kilka miesięcy temu gwiazda zakończyła współpracę z redakcją "Dzień Dobry TVN", w której pracowała przez 15 lat. Prywatnie jest mamą Antoniny i Kornelii.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

Ewa Drzyzga prowadziła "Rozmowy w toku" przez 16 lat! Nie wszyscy pamiętają, jak zaczynała

"Halo, Hans": Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się na planie serialu!

Jennifer Lopez: Szok! Po rozstaniu z Benem Affleckiem była bliska śmierci

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy