Jennifer Lopez: Szok! Po rozstaniu z Benem Affleckiem była bliska śmierci

Tuż po tym, jak Jennifer Lopez zapowiedziała wydanie nowej płyty, która będzie nawiązywać do jej albumu sprzed dwóch dekad, w najnowszym wywiadzie, jakiego udzieliła, powróciła do trudnych emocji, które towarzyszyły jej po rozstaniu z Benem Affleckiem w 2004 r. Przyznała, że rozstanie z mężczyzną, który dziś jest jej mężem, było dla niej największym zawodem miłosnym w życiu i czuła się wówczas tak, jakby miał umrzeć.

25 listopada przypadła 20. rocznica wydania albumu "This is me... then", który Jennifer Lopez dedykowała swojemu ówczesnemu chłopakowi, a dziś mężowi, czyli Benowi Affleckowi. Z tego krążka pochodzą single "Jenny from the block", "All I have" oraz "Dear Ben".

Jennifer Lopez była bliska śmierci po rozstaniu z Bennem Affleckiem

W tym szczególnym dniu Lopez ujawniła, że wkrótce ukaże się druga część tego krążka i będzie on nosić tytuł "This is me... now". I tym razem nie zabraknie odniesień do jej relacji z Affleckiem. Wśród kompozycji na płycie znajdą się bowiem kawałki "Dear Ben Pt. II" ("Drogi Benie, część II") oraz "Midnight Trip to Vegas" ("Nocna wycieczka do Vegas"), utwór, który opowiada o lipcowym ślubie pary w stolicy hazardu.

Reklama

Dziś gwiazda celebruje miłość do Afflecka, ale jest to ich drugie podejście do bycia razem. Koniec ich pierwszego rozdziału związkowego był dla Jennifer bardzo bolesny. To, co wtedy czuła, opisała w swoim ostatnim wywiadzie. "Kiedy odwołaliśmy ślub 20 lat temu, był to dla mnie największy zawód miłosny w życiu. Szczerze mówiąc, czułam się wówczas tak, jakbym miał umrzeć. Przez następnych 18 lat nie mogłam zaznać szczęścia. Ale teraz, 20 lat później, nadeszło iście hollywoodzkie, szczęśliwe zakończenie" - wyznała, goszcząc w stacji radiowej Apple Music 1.

W tym samym wywiadzie wyjawiła, co napisane jest na jej drugim zaręczynowym pierścionku ozdobionym zielonym diamentem, który dostała od Afflecka. Otóż wygrawerowana jest na nim fraza: "Nigdzie się już nie wybieram". Można przypuszczać, że w ten sposób ukochany złożył jej obietnicę, że tym razem ich związek będzie trwać do grobowej deski.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy