Anna Potaczek i Maciej Dębosz: Przed laty uwielbiała ich cała Polska. Co dzieje się z gwiazdami "W11"?

Anna Potaczek i Maciej Dębosz przez lata wcielali się postać lubianych funkcjonariuszy w "W11 - Wydział Śledczy”. Po zakończeniu prac nad serialem postanowili, że oddalą się od życia wśród kamer. Po latach powracają do współpracy w nowych rolach! Wystąpią wspólnie w innym hitowym dokumencie - "Detektywach".

"W11 - Wydział Śledczy": Hitowa produkcja kryminalna

Serial "W11 Wydział Śledczy" zadebiutował na antenie stacji TVN w 2004 roku i przez dekadę umożliwiał widzom wgląd w pracę funkcjonariuszy w Polsce. Paradokumentalna produkcja sprawiła, że fani pokochali oglądanie pracy krakowskich policjantów stacjonujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej. 

Oprócz spraw kryminalnych, widzowie z zaciekawieniem śledzili również życie policjantów - nadkomisarz Anny Potaczek i komisarza Macieja Dębosza. Para przez długie lata rozwiązała na antenie wiele zagadkowych spraw, a ich praca zespołowa, wiedza i doświadczenie imponowało widzom serialu. 

Reklama

Kiedy "W11 - Wydział Śledczy" został zakończony, Anna Potaczek i Maciej Dębosz postawili na życie z dala od kamer. Co działo się prywatnie u bohaterów serialu po emisji ostatniego odcinka?

Anna Potaczek: Rolę w "W11" otrzymała przez przypadek

Anna Potaczek przez 22 lata życia pracowała w służbach mundurowych. Przez 17 lat zarządzała wydziałem operacyjno-dochodzeniowym. 

Jak jednak przyznała, angaż do produkcji "W11 - Wydział Śledczy" otrzymała przypadkowo. Komendant na spotkanie do serialu TVN-u wysłał inną policjantkę. Anna pojechała z nią, jednak jej rola miała polegać na zawiezieniu i wsparciu koleżanki. Ostatecznie, to jednak do niej trafiła propozycja gry w paradokumencie. 

Anna Potaczek udała się na emeryturę, podczas której zaangażowała się w sprawy lokalnej miejscowości. Duża ilość wolnego czasu pozwoliła jej na działanie w samorządzie gminy Babice, do której należała. Nadal rozwiązywała problemy ludzi, jednak w innej roli. Prywatnie jest również matką trójki synów - Grzegorza, Pawła i Krzysztofa.

Maciej Dębosz: Dla wielu jest przykładem

Maciej Dębosz po zakończeniu przygody nad "W11" kontynuował mundurową karierę. W 2007 otrzymał duży przywilej, jakim było mianowanie go na dowódcę Plutonu Szturmowego Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji. 

Wystąpił również w takich produkcjach jak "1800 gramów", "Papiery na szczęście" i "Zakochani po uszy". Maciej często dzieli się swoim życiem za pośrednictwem Instagrama. W mediach społecznościowych można zauważyć, że jedną z jego największych pasji jest siłownia.  

Prywatnie również jest ojcem - ma już dorosłego syna Patryka.

"Detektywi": Anna Potaczek i Maciej Dębosz ponownie razem

Niedawno media obiegła informacja o powrocie Anny Potaczek i Macieja Dębosza na ekrany! Para funkcjonariuszy ponownie złączy swoje siły w walce z przestępczością. Gwiazdy "W11 - Wydział Śledczy" wystąpią jednak w nowej roli. Widzowie będą mogli oglądać ich w serialu "Detektywi", który po ponad dekadzie wróci na anteny TVN-u

Odtwórcy głównych ról przyznali, że nie musieli się długo zastanawiać i z miejsca przyjęli role w tej produkcji. Tak jak ich fani, Anna i Maciej są podekscytowani powrotem na ekrany i nawiązaniem ponownej współpracy.

Zobacz też:

"Dzień dobry TVN": Małgorzata Rozenek pożegnała się ze śniadaniówką. Co dalej?

Te gwiazdy nie potrzebują papierka. Od lat żyją na "kocią łapę"

Dominika Gwit: Charyzmatyczna aktorka kończy 35 lat. Zaczynała w "Galeriankach"

Intro do serialu Marvela wygenerowała AI. Kontrowersji nie brakuje

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: W-11 Wydział Śledczy | Maciej Dębosz | Kryminalni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy