Dzień Dobry TVN
Ocena
programu
8
Dobry
Ocen: 112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dzień dobry TVN": Małgorzata Rozenek pożegnała się ze śniadaniówką. Co dalej?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie będzie już prowadzić "Dzień dobry TVN". Celebrytka wyznała na Instagramie, co zamierza teraz robić. "Pora na nowe wyzwania" - zapowiedziała.

Ogromne zmiany w "Dzień dobry TVN"

W czwartek wieczorem redakcja "Dzień dobry TVN" zamieściła na Instagramie pilne ogłoszenie. Poinformowano w nim, że z porannym show żegna się pięcioro jego dotychczasowych prowadzących. Gospodarzami programu nie będą już: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nieznana jest także przyszłość Filipa Chajzera w formacie. Dziennikarz od kilku tygodni nie poprowadził żadnego wydania show. Jak się okazuje, to nie koniec zmian we flagowym programie TVN.

Reklama

"Jesienią "Dzień dobry TVN" czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem"– podano w komunikacie.

Małgorzata Rozenek-Majdan żegna się z widzami "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan dopiero teraz skomentowała na Instagramie roszady w porannym show. Celebrytka pożegnała się z widzami programu i podziękowała redakcji za współpracę. Prezenterka zapowiedziała, że po wakacjach czekają na nią nowe wyzwania. Wiadomo już, że gwiazda wkrótce poprowadzi nowy format.

"To był niezwykły rok, bardzo wam wszystkim za ten rok dziękuję. W ciągu tego roku bardzo dużo się nauczyłam, poznałam fantastycznych ludzi i przeżyłam naprawdę emocjonujące momenty - te trudne i bardzo radosne. Teraz pora na nowe wyzwania. Szykuję się do nich, jestem bardzo podekscytowana i wprost nie mogę się doczekać wejścia na plan, ale to po wakacjach" – powiedziała Rozenek-Majdan.

"Chciałabym wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za całą serdeczność, która do mnie od was spływa od wczoraj. Bardzo dziękuję całej redakcji "Dzień dobry TVN". Oczywiście będę jeszcze z wami wszystkimi prywatnie rozmawiać. Kochani, to był niezwykły rok, a jeszcze bardzo dużo takich niezwykłych lat przed nami" – dodała.

Autor: Hubert Wiączkowski

Czytaj więcej: Po ośmiu latach żegna się z widzami "Dzień dobry TVN". "Och, jaka wolność"!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy