Anna Mucha skrytykowana przez fankę. Aktorka odpowiedziała

Anna Mucha, serialowa Magda z "M jak miłość", jest aktywna nie tylko zawodowo, ale również w sieci. Aktorka często zamieszcza na swoim Instagramie śmiałe kadry. 42-latka chętnie pokazuje swoje seksowne oblicze. Fani zasypują ją komplementami. Jednak pod jej niedawną publikacją pojawiła się krytyka. Jak odpowiedziała na nią aktorka?

Anna Mucha na ekranie

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na ekranie zadebiutowała już jako mała dziewczynka, wcielając się w postać Sabinki w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Jako dziecko wystąpiła też m. in. u Stevena Spielberga w słynnej "Liście Schindlera". Później rozgrzewała publiczność w filmach "Chłopaki nie płaczą" czy "Młode wilki 1/2". Jej pozycję w branży umocniła rola w serialu "M jak miłość". W popularnej produkcji telewizyjnej gra od blisko dwudziestu lat.

Na dużym ekranie Annę Muchę ostatnio mogliśmy oglądać m.in. w filmach "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" czy "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4", a także w kontrowersyjnej produkcji Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Wkrótce do kin mają trafić dwa kolejne filmy z jej udziałem: nowy obraz Vegi  "Niewidzialna wojna" oraz komedia "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun" Heatcliffa Janusza Iwanowskiego.

Reklama

Zobacz również:

Anna Mucha kusi na zdjęciu! Pozuje w czerwonym stroju

Anna Mucha przeszła metamorfozę? Ta fryzura może zaskoczyć!

Anna Mucha łamie tabu. "Przekonasz się, jak jestem dobra w łóżku"

Anna Mucha w czerwonej kreacji

Aktorka zachwyca i szokuje nie tylko na ekranie. Aktywnie udziela się m. in. na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi ponad 900 tysięcy osób. Mało która polska gwiazda ma tak imponujące grono fanów. 42-latka niezwykle o nich dba, regularnie wrzucając do sieci nowe zdjęcia i filmy. Nie brak jej pewności siebie, dlatego na publikowanych materiałach nierzadko odsłania sporo ciała.

Niedawno internetową galerię zdjęć zasiliło ujęcie przedstawiające Anię Muchę w zmysłowym wydaniu. Bohaterka fotografii - odziana w czerwony strój podkreślający jej atuty, a także w ciemną marynarkę - została uchwycona w momencie pracy ze stylistą fryzur. Właśnie w taki sposób aktorka zdradziła, że szykuje nowe przedsięwzięcie. "Czasem umiem tak wyglądać... Idzie nowe..." - wyznała z nutą humoru w opisie.

Anna Mucha odpowiada internautce

Pod zdjęciem zaroiło się od komplementów. Jednak nie wszystkim przypadło do gustu. Jednak z obserwatorek zwróciła uwagę, że aktorka chyba... przybrała na wadze. "Przytyło ci się, tu i tam się wylewa" - napisała. Na odpowiedź znanej z ostrego języka aktorki, nie trzeba było długo czekać. "Lepszy tłuszczyk niż jad" - odpisała gwiazda "M jak miłość". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy