Reklama

Anna Mucha łamie tabu. "Przekonasz się, jak jestem dobra w łóżku"

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Celebrytka nie raz udowadniała już, że właściwie nie ma dla niej tematów tabu. Ostatnio przyznała się swoim obserwatorom do zakupu łóżka i zamieściła relację, która zaskoczyła wielu z nich. Gwiazda nagrała krótki filmik, na którym widać, jak leży ze swoim partnerem, Jakubem Wonsem i składa... śmiałą deklarację.

Anna Mucha nie unika kontrowersji

Anna Mucha jest znana z wielu ról filmowych i serialowych. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z produkcji takich jak "Panna Nikt", "Lista Schindlera", "Chłopaki nie płaczą", "Młode wilki", "Matki, żony i kochanki", "M jak miłość" i "W rytmie serca".

Anna Mucha cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Nie od razu tak było, gdyż na swoją pozycję w świecie show-biznesu pracowała długo. Ostatnio bardzo dużo czasu poświęca także na aktywność w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca sporo kontrowersyjnych treści, w tym dotyczących najbardziej intymnych elementów jej życia. 

Reklama

Ostatnio aktorka nagrała krótki filmik, w którym oznajmiła fanom, że zdecydowała się na zakup... łóżka. Przez ostatnie 15 lat miała spać na materacu, na podłodze, jednak teraz postawiła na zmiany. 

Na nagraniu aktorka "testuje" nowy zakup z partnerem, Jakubem Wonsem

- Poziom życia mi się podniósł - mówiła na nagraniu, a potem frywolnie zwróciła się do ukochanego.

- Zobaczysz nareszcie, jaka dobra jestem w łóżku! - zażartowała, śmiejąc się w głos.

Już wkrótce gwiazdę będziemy mogli zobaczyć w nowym filmie Patryka Vegi - "Niewidzialna wojna". Produkcja wejdzie na ekrany 30 września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL