Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Mucha przeszła metamorfozę? Ta fryzura może zaskoczyć!

Anna Mucha, serialowa Magda z "M jak miłość" lubi szokować na Instagramie. Niedawno wzbudziła zainteresowanie internautów za sprawą zdjęcia w koronkowym staniku. Teraz jej fani mogli zobaczyć zmianę w wyglądzie aktorki.

Anna Mucha i blond?

Talent, uroda i poczucie humoru – to tylko kilka z wielu punktów charakteryzujących Annę Muchę! Piękna aktorka wystąpiła w wielu filmowych, teatralnych i serialowych produkcjach, a wiele wskazuje na to, że to dopiero początek.

Anna Mucha należy do grona doskonale zorganizowanych gwiazd, które sukcesywnie dzielą czas zawodowy między kolejne projekty. Partnerka Jakuba Wonsa niezmiennie gra w "M jak miłość" gdzie wciela się w postać Magdy – przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotra (Marcin Mroczek) Zduńskich oraz żony Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Teraz wiele wskazuje na to, że Ania Mucha rozpoczęła przygotowania do nowej roli – tym razem teatralnej! 

Reklama

Niedawno aktorka poinformowała, że zagra w sztuce zatytułowanej: "O mało co', a obok niej na scenie pojawią się również m.in.: Filip Bobek, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Sitarski i wielu innych. Przygotowania do występów ruszyły pełną parą, o czym świadczyć może aktywność Muchy w sieci. 

Na jednej z instagramowych relacji pojawiło się bowiem oznaczenie wspomnianej sztuki; co ciekawe, serialowa Magda w "MjM" pokazała się internetowej publiczności w zaskakującym wydaniu! Na jej głowie zagościła bowiem dość oryginalna fryzura...

Anna Mucha zawodowo

Anna Mucha od dłuższego czasu raczej nie eksperymentowała z wyglądem, a jej twarz okalały ciemne pasma włosów. Internauci śledzący jej poczynania w sieci z pewnością nie kryli więc zdziwienia, kiedy zobaczyli Anię Muchę w wersji blond! 

Sama gwiazda od razu odniosła się do sprawy, dodając na fotografii krótką adnotację i oznaczając teatralny projekt.

Do swoich słów zamieściła też mini ankietę z dwiema odpowiedziami: Rób się na blond! oraz Nie! Zrobisz błąd.

Trzeba przyznać, że Anna Mucha z jasnymi włosami to widok, który może zaskoczyć! Czy rzeczywiście w takiej odsłonie teatralna publiczność będzie mogła ją oglądać podczas występów? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Izabella Krzan zachwyca w skąpym staniku. "Prawdziwa bogini"

Grażyna Szapołowska w stroju kąpielowym zachwyca na plaży w Juracie

Dominika Gwit szaleje na wakacjach w stroju kąpielowym

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL