Anna Mucha kusi na zdjęciu! Pozuje w czerwonym stroju

Anna Mucha nie zwalnia tempa! Piękna aktorka umiejętnie dzieli czas między pracą na planie „M jak miłość” a innymi zawodowymi projektami. Mimo natłoku obowiązków Mucha znajduje czas na kontakt z fanami, których w sieci nie brakuje. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi blisko milion użytkowników!

Serialowa Magda z "Mjm" pozostaje z nimi w stałym kontakcie, aktywnie działając w mediach społecznościowych i publikując rozmaite kadry. Niedawno galerię zdjęć zasiliło ujęcie przedstawiające Anię Muchę w zmysłowym wydaniu. Bohaterka fotografii - odziana w czerwony strój podkreślający jej atuty, a także w ciemną marynarkę - została uchwycona w momencie pracy ze stylistą fryzur. Właśnie w taki sposób aktorka zdradziła, że szykuje nowe przedsięwzięcie.

Anna Mucha komplementowana na Instagramie

Anna Mucha w takim wydaniu bardzo spodobała się internautom, o czym mogą świadczyć pozostawione przez nich komentarze:

Reklama

Anna Mucha zebrała również mnóstwo wirtualnych "serduszek", które także są wyrazem sympatii ze strony instagramowych obserwatorów.

Anna Mucha w "M jak miłość"

Anna Mucha to aktorka teatralna, serialowa oraz filmowa. Sporą popularność przyniosła jej rola Magdy w "M jak miłość" - serialu, w którym gra niemal od samego początku! Bohaterka grana przez Anię Muchę musiała się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu: źle ulokowane uczucia, rozstania, choroba - Magda nie miała łatwo!

Jakiś czas temu scenarzyści postanowili połączyć najlepszą przyjaciółkę Kingi (Katarzyna Cichopek) z mecenasem Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Wspomniana para szybko stała się jedną z ulubionych, a widzowie mocno jej kibicowali. W nowych odcinkach nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot akcji: Andrzej zdradził żonę z dawną przyjaciółką - Julią (Marta Chodorowska)! Był to olbrzymi cios dla wiernych fanów "Emki", którzy nie kryli irytacji w komentarzach.

Czy Magda wybaczy Andrzejowi? Tego widzowie dowiedzą się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska pokazała wyjątkowe kadry. Tak spędziła wakacje!

Polskie gwiazdy i ich domy za granicą! Niektórzy mają prawdziwe wille

Anna Mucha łamie tabu. "Przekonasz się, jak jestem dobra w łóżku"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy