Polskie gwiazdy i ich domy za granicą! Niektórzy mają prawdziwe wille!

W ostatnim czasie na profilach instagramowych polskich gwiazd możemy zaobserwować ciekawy trend. Okazuje się, że wielu celebrytów zdecydowało się zainwestować w domy... za granicą. Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi nowymi nabytkami, dzięki czemu możemy się np. dowiedzieć, że Małgorzata Rozenek kupiła dom w Tajlandii, a Natalia Siwiec właśnie wije sobie gniazdko w Meksyku. Kto jeszcze zdecydował się na podobny krok?

Małgorzata Rozenek: Dom w Tajlandii

Małgorzata Rozenek wraz z mężem, Radosławem Majdanem kilka lat temu wzięła udział w programie "Azja Express". Podczas jednego z etapów show rywalizacja uczestników przeniosła się do Tajlandii. Prezenterce i jej mężowi tak spodobał się klimat tego miejsca, że już po programie postanowili zainwestować w nowy dom. W Tajlandii co roku spędzają dłuższe wakacje. Przez pozostałą część roku wynajmują apartament, dzięki czemu inwestycja powoli zaczyna im się zwracać. 

Natalia Siwiec: Dom w Meksyku

W 2021 roku Natalia Siwiec oznajmiła swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że wraz z partnerem postanowiła zakupić luksusowy dom w Tulum, w Meksyku. Modelka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z posiadłości. Kilka miesięcy temu zorganizowała huczną parapetówkę i od tego czasu razem z rodziną pomieszkuje zarówno w Polsce, jak i nowym domu. 

Reklama

Ze zdjęć zamieszczanych przez celebrytkę wynika, że jej meksykańskie gniazdko to luksusowa posiadłość! Ogromne przestrzenie, obszerny taras i nowoczesne przeszkolone ściany to elementy, które sprawiają, że dom wydaje się niezwykle przestronny i jasny. Całości dopełniają gustowne meble i niezwykłe dodatki. Spójrzcie na zdjęcia!

Ewa Chodakowska: Dom w Atenach

Ewa Chodakowska kupiła razem z mężem mieszkanie w samym centrum Aten. Mało tego, niedawno postanowili zakupić także hotel na jednej z wysp. Zamieszkanie w Grecji było jednym z marzeń Chodakowskiej.

"9 lat temu, mieszkając z Lelo w Atenach, snuliśmy wspólne plany na przyszłość. Przy okazji nie byliśmy parą, która potrafiła odkładać. Zarabialiśmy i wydawaliśmy. Na nic nie brakowało, ale w kieszeni poza dziurami nic nie było. Była miłość, wielka miłość i wspólne marzenia. W sezonie letnim regularnie wracając z plaży, wzdychaliśmy do najpiękniejszej dzielnicy Aten - sąsiadującej z okolicą, w której mieszkaliśmy - ze słowami kiedyś tu kupimy mieszkanie. (...) 8 miesięcy temu zaświeciły się nam oczy. Na rynku nieruchomości pojawiła się oferta w naszym wymarzonym miejscu. Ile było zachodu, uuuuuuu... Po długich bataliach mamy to. Nasz pierwszy wspólny cel. Nasz spełniony sen. Nasze miejsce na ziemi" - napisała na Instagramie w styczniu 2019 roku.

Jak podawał "Fakt" mieszkanie miało kosztować Ewę Chodakowską aż cztery miliony złotych. Wnętrza apartamentu pokazała swego czasu w programie "Uwaga". Jak przyznała, jej ulubionym miejscem jest taras, gdzie ćwiczy w niemal każdy poranek.

Agata Młynarska: Dom w Hiszpanii

Mieszkanie w Hiszpanii było od zawsze marzeniem Agaty Młynarskiej. Wraz z mężem wynajęli gniazdko w okolicach Walencji. Z biegiem czasu para zaczęła traktować Hiszpanię jako drugi dom. Swego czasu podzieliła się na Intagramie zdjęciami posiadłości i terenu wokół niej. Trzeba przyznać, że sam dom jak i teren wokół robią ogromne wrażenie!

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska: Dom w Hiszpanii

Hiszpanię na swój drugi dom wybrali także Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska. Zakupili uroczy dom pod Barceloną. 

"Przestronny dom, przepiękna okolica i ciepły, nadmorski klimat mają stanowić doskonałe miejsce do spędzania czasu dla obojga. Patrycja znajdzie tam doskonały azyl do pracy nad kolejnymi materiałami do nowych nagrań. Miejsca jest na tyle dużo, że swobodnie będzie mogła zabierać ze sobą także muzyków z zespołu. Jacek z kolei kocha morze i żeglowanie, więc znajdzie tam doskonałą bazę wypadową do realizowania swojej pasji" - tak pisano o ich domu w tygodniku "Na Żywo".

Wojciech Mecwaldowski: Dom na Jamajce

Znany i lubiany aktor od kilku lat jest posiadaczem kawałka ziemi na Jamajce i właścicielem pięknego domu, w którym spędza czas wolny od pracy.

"To była spontaniczna decyzja. (..) Byłem na Karaibach i pomyślałem, że fajnie byłoby mieć tam swoje miejsce na ziemi" - powiedział kilka lat temu w wywiadzie dla "Imperium TV".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy