Anna Karczmarczyk o traumatycznej sytuacji. Była molestowana

Trwa kampania edukacyjna L’Oréal, dotycząca molestowania seksualnego. Gwiazdy dołączają do niej, dzieląc się swoimi trudnymi doświadczeniami. Wśród nich znalazła się Anna Karczmarczyk.

Anna Karczmarczyk wyznała, że doświadczyła molestowania seksualnego. Opowiedziała o sytuacji przy okazji kampanii edukacyjnej L’Oréal.

Aktorka ujawniła, że traumatyczna sytuacja miała miejsce w kinie, gdy była jeszcze studentką. Obcy mężczyzna zaczął ją niespodziewanie dotykać i nikt z obecnych na sali nie zareagował.

Karczmarczyk próbowała się odsunąć i założyła nogę na nogę, lecz chwilę później poczuła "pełną dłoń, prawie że na pośladku". Zdenerwowana wstała i wypowiedziała niecenzuralne słowo w stronę mężczyzny.

Reklama

Anna Karczmarczyk wyznała, że nie wiedziała jak zareagować. Z perspektywy czasu wie, że powinna się zachować inaczej, zgłosić sytuację kierownikowi kina, lub na policję. Ponoć po tym incydencie unikała seansów z małą liczbą widzów.

Anna Karczmarczyk nie akceptowała własnego ciała

Anna Karczmarczyk bardzo długo nie potrafiła zaakceptować własnego ciała. Latami wstydziła się swoich kobiecych kształtów i... dużego biustu.

Aktorka twierdzi, że dopiero niedawno pogodziła się z tym, jak wygląda.

Zobacz też:

Olga Jankowska: Gwiazda "Barw szczęścia" ma za sobą wiele dramatów

Dagmara Kaźmierska żałuje jednej decyzji. "Płaczę i myślę"

Magda Mołek w szczerym wyznaniu. Doświadczyła molestowania

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy