Magda Mołek w szczerym wyznaniu. Doświadczyła molestowania

Magda Mołek wzięła udział w kampanii przeciwko molestowaniu seksualnemu. W rozmowie z Grażyną Torbicką opowiedziała o przykrych doświadczeniach. "Ukarał mnie za to, że miałam odwagę stanąć w swojej obronie" - wyznała.

Magda Mołek była twarzą "Dzień Dobry TVN"

Wielką popularność przyniosły Magdzie Mołek pozycje TVN - "Moja krew", show "Taniec z gwiazdami", którego pierwszą edycję prowadziła z Hubertem Urbańskim, oraz, oczywiście poranny program "Dzień Dobry TVN". Przez lata była jego prezenterką, a na antenie partnerowali jej m.in. Olivier Janiak, Jolanta Pieńkowska, Andrzej Sołtysik, Marcin Meller.

Magda Mołek podbija YouTube. "W moim stylu"

Magda Mołek nie zrezygnowała jednak z zawodu. W 2020 roku założyła swój własny kanał na YouTube zatytułowany "W moim stylu". Przeprowadza wywiady ze znanymi postaciami, porusza ważne tematy społeczne i obyczajowe, opowiada o swoim życiu.

Reklama

Magda Mołek była molestowana seksualnie

Trwa kampania edukacyjna marki L'Oreal przeciwko molestowaniu seksualnemu. Wzięła w niej udział Magda Mołek, która w rozmowie z Grażyną Torbicką opowiedziała o swoim przykrym doświadczeniu. To stało się, gdy Magda Mołek była nastolatką.

To nie jedyna sytuacja, której doświadczyła dziennikarka. W zeszłym roku poprosiła mężczyznę, by przeparkował samochód, który blokował jej przejazd. W odpowiedzi usłyszała: "spi*****aj, nikt cię dzisiaj nie ru**ał.".

Magda Mołek podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że takie słowa kobiety słyszą na co dzień i w konsekwencji zamykają się w sobie, tracąc pewność siebie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy