Reklama

Ania Starmach przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

W 2016 roku Ania Starmach zdobyła statuetkę Gwiazda Plejady w kategorii "Metamorfoza roku". Wygląda na to, że tym razem znowu postanowiła zmienić co nieco w swoim wyglądzie.

Ania Starmach: Zdecydowała się na ostre cięcie

Najwidoczniej Ani znudziła się już stara fryzura. Z tego też powodu udała się do znanego i zaufanego fryzjera gwiazd - Łukasza Urbańskiego, który zdecydował się innowacyjne rozwiązanie. Krótkie, lekko pofalowane włosy Ani to coś, o czym możemy zapomnieć. Stylista namówił klientkę na grzywkę! Efektami metamorfozy gwiazda pochwaliła się na Instagramie.

Szeroki uśmiech kobiety wskazuje na to, że jest ona zadowolona z przemiany. Patrząc na komentarze internautów, im też nowa fryzura idolki przypadła do gustu.

Ania Starmach: Kariera, życie prywatne

Urodziła się w Krakowie w 1987 roku. Skończyła historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła też kursy i staże w wielu znanych restauracjach i szkołach kucharskich. Rozpoznawalność zdobyła dzięki roli jurorki w programach "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". W TVN Style prowadzi swój własny program "Pyszne 25", w którym w 25 minut przyrządza potrawę za 25 zł. Jest autorką kilku książek kulinarnych. 2 września 2017 wzięła ślub z Piotrem Kuskiem. Para ma dwójkę dzieci: Jagnę oraz Gustawa. Na Instagramie obserwuje ją ponad 600 tysięcy użytkowników. Tam chętnie udostępnia swoim fanom ciekawe przepisy oraz dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego.

Reklama

Autor: Iga Chmielewska

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś przedstawia "nowego członka rodziny". Pochodzi z Ukrainy

Maja Ostaszewska na urodzinach Stinga w Sarajewie. "To wielki zaszczyt"

Katarzyna Cichopek spełniła wielkie marzenie! Fani komentują!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy