Reklama

Katarzyna Cichopek spełniła wielkie marzenie! Fani komentują!

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio gwiazda opublikowała w sieci prywatny wpis, w którym wyznała, że tuż przed 40. urodzinami udało jej się spełnić swoje marzenie. O co dokładnie chodzi?

Katarzyna Cichopek spełniła marzenie

Gwiazda serialu "M jak miłość" i gospodyni "Pytania na śniadanie" niezwykle prężnie działa w social mediach. Katarzyna Cichopek aktywnie prowadzi obserwowany przed blisko 540 tysięcy osób profil na Instagramie, za pośrednictwem którego na bieżąco dzieli się nowinkami ze swojego życia zawodowego. Choć chroni prywatność swoich najbliższych, to zdarza jej się publikować bardziej osobiste wpisy. Ostatnio wyznała fanom, że tuż przed 40. urodzinami, które będzie obchodzić 7 października, udało jej się spełnić jedno ze swoich marzeń. Cichopek wybrała się do Londynu i odwiedziła ze swoimi pociechami muzeum Harry’ego Pottera. Nie tylko Adam i Helena bawili się znakomicie.

Reklama

"Dziś spełniłam marzenie moich dzieci i moje, odwiedzając muzeum Harry’ego Pottera. Taki prezent zrobiliśmy sobie z okazji moich zbliżających się 40. urodzin. Podziwialiśmy oryginalną scenografie, kostiumy, podglądaliśmy jak powstawał film. Genialne doświadczenie! Aaaa! Nie wiem, kto bawił się lepiej" - napisała, uzupełniając swoją relację galerią zdjęć.

Fani zareagowali na wpis aktorki z dużym entuzjazmem. Okazało się, że podzielają jej ekscytację.

"Wow! Też marzę, żeby tam być";

"Łooo jaaa! Moje marzenie!";

"Super! Dobra zabawa" - posypały się komentarze.

"Chyba 19. urodzin, pani Kasiu... Jak dziewczynka";

"Najpiękniejsza czarownica, jaką widziałam";

"Na tej miotle to dobre jest, od tej strony pani nie znałem" - zaczęli schlebiać gwieździe inni.

Katarzyna Cichopek - życie prywatne

Katarzyna Cichopek jest po rozwodzie z Marcinem Hakielem, z którym związana była przez siedemnaście lat. Informacja o ich rozstaniu pojawiła się w marcu tego roku i szybko stała się tematem numer jeden na wszystkich portalach plotkarskich. Dziś były mąż Kasi układa sobie życie z nową kobietą, ona natomiast konsekwentnie milczy na temat swojego życia prywatnego. Aktorka i tancerz dzielą się opieką nad dwojgiem wspólnych dzieci: synem Adamem i córką Heleną.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy